Práce v IT volá

práce v IT
práce v IT
práce v IT, Autor obrázku: shino 誌野

Práce v IT patří v současné době k nejlukrativnějším povoláním, jelikož je finančně poměrně dobře ohodnocená v porovnání s jinými povoláními a je stále žádaná na rozdíl od jiných oborů. V hledáčku firem jsou pozice designerů, administrátorů sítí, programátorů a konzultantů, a to po celé České republice. Pracovní nabídky jsou uveřejněny na různých portálech personálních agentur nebo speciálních vyhledávačů. Na trhu však existují i speciální agentury specializující se na vyhledávání zaměstnanců pouze pro oblast informačních technologií a telekomunikace. Mezi ně patří i personální agentura Perspektiva CZ, která se touto činností zabývá již přes 15 let.

Perspektiva CZ se pyšní vysokým standardem, komplexními personálními službami a profesionalitou. Na internetových stránkách http://www.itjobs.cz/cz/volna-mista-v-it/ jsou zobrazeny veškeré volné pracovní pozice, na které může kdokoli, koho zajímá popis práce, splňuje požadavky firmy a souhlasí s její nabídkou, zareagovat. V rámci této reakce je třeba uvést i průvodní dopis. Poté vás personální agentura pozve k osobnímu pohovoru. Dozvíte se více informací o nabízené pozici i firmě, kde bude personální konzultant po dohodě s vámi prezentovat váš životopis. Pokud získáte zájem společnosti, bude zprostředkován osobní pohovor přímo ve firmě. V případě, že reakce firmy bude negativní, na základě vašeho profilu vám konzultant najde jinou pracovní pozici vhodnou vašim zkušenostem a zaměření.

Na internetových stránkách firmy si můžete nastavit i zasílání volných míst emailem a specifikovat nabídku nastavením lokality a oborem, ve kterém si přejete pracovat. Reagovat můžete i na více nabídek najednou a tím zvýšit vaše šance na úspěch. Vyzkoušet tak můžete pozici programátora Brno, JavaScript Developera nebo třeba pracovníka technické podpory s tím, že pokud byste uspěli ve více výběrových řízení, si vyberete pozici, která vám bude nejbližší.

Jste-li vystudovaný v oboru IT, máte-li praxi a hledáte-li práci, zkuste to přes personální agenturu a nechte si s výběrem poradit a celým procesem provést. Hledání se tak stane rychlejší, příjemnější a hlavně úspěšnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *