Pánské střihy pro rok 2015

By: Tony Alter

Často si říkáte, čím ozvláštnit svůj krátký účes a jak z něj udělat účes, který bude moderní a pěkný? Také patříte mezi ty muže, kteří se rádi řídí novými trendy a sledují je?

Jaký by měl moderní muž nosit účes v roce 2015?

Nebojte se kontrastů vyholených a delších vlasů. Zapomeňte na stejnoměrný účes. Letos pofrčí extrémnost a nepravidelnost. Pohrát si můžete s různými způsoby vyčesaných ofin, zajímavě bude vypadat pak také kombinace krátkého účesu a plnovousu. Jinak byste se měl učesat do školy či do práce a jinak pak „do saka“. O tom, jak si vlasy vyčešete, by měl vypovídat styl oblečení.

V každém případě by vám doma neměl chybět gel na vlasy, protože bez toho se už dnes asi žádný muž neobejde. Letošní jarní účesy jsou inspirované americkým stylem ulic. Hlavním cílem je nezevšednit účes a to tak, aby byl zajímavý a rafinovaný. Barvy na vlasy už zdaleka nejsou pouze otázkou žen, ale i muži si začínají nechávat vlasy barvit a nutno říct, že to vypadá opravdu zajímavě.

In je rozvolněná struktura účesu. Žádná usedlost. Nápady hrají hlavní roli. Extravagance má v tomto roce zelenou. Zapomeňte na uhlazené styly, ale pohrajte si. Kombinujte nekombinovatelné. Snažte se o něco, na co nejste zvyklí.

Vytvořte si na vlasech 3D efekty, které z vás udělají zajímavého a nepřehlédnutelného člověka z davu. Vybočte svou extravagantností. Nuda v roce 2015 neexistuje. Vedou výrazné a nápadné věci, které z vás udělají jiného člověka. Popusťte uzdu vaší fantazii a nechte se unést bláznivostí, kterou rok 2015 přinesl.

Nejprve si nakupte stylingové přípravky a pak se objednejte ke kadeřníkovi, který vám dokáže s vlasy udělat zázraky, jež se tento rok budou nosit. Nechte se unést zajímavou kreací. Důležité je také to, abyste si s účesem uměl doma poradit i vy sám. Tohle totiž často bývá oříšek, proto poproste kadeřníka o radu, jak si vlasy doma sám upravit a jak o ně pečovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *