Moderní muž se pyšní bezchybným úsměvem

zubní poliklinika Podkovka

zdravý zubI když si to spousta lidí nepřizná, jedna z prvních věcí, která ovlivní dojem z celé osobnosti, je ústní dutina s kompletními zdravými rovnými bílými zuby. Někdo se trápit nemusí, protože k němu byla příroda štědrá a krásné zuby mu dala do vínku. Většina lidí se ale musí svěřit do rukou odborníků – stomatologů, aby dosáhla kýženého výsledku. Dnes už je naštěstí profesionální péče různých stomatologických oborů bezbolestná, dostupná a odehrává se v přátelském prostředí na zubních klinikách.

Stomatologická klinika Podkovka v Praze nabízí všechny obory a služby pod jednou střechou. Přátelský a profesionální přístup uklidní každého klienta, takže se nikdo nemusí ošetření na zubařském křesle bát. Zubní ordinace jsou zařízeny těmi nejmodernějšími přístroji, v zubní laboratoři pracují zkušení zubní technici, kteří se snaží vyhovět i přáním klientů, aby výsledný dojem splnil ta nejnáročnější estetická kritéria.

zubní poliklinika PodkovkaNejdůležitější je každodenní péče o chrup a správná technika čištění. Ze zubů je třeba odstraňovat plak, jenž se stále vytváří ze zbytků jídla, slin a odumřelých buněk. Postupem času vyzrává, tvrdne a v něm pak vytvářejí bakterie zubní kaz. Jak správně čistit zuby vysvětlí dentální hygienistka, která pomůže vybrat správné pomůcky – mezizubní kartáčky, gely, dentální nitě apod. Jednou za čas je vhodné nechat si zuby vyčistit profesionálně pomocí přístrojů. Zdravé a čisté zuby se nekazí a dásně nemohou onemocnět parodontitidou.

I když jsou zuby zdravé, časem dochází k jejich tmavnutí. Způsobují to pigmenty obsažené v potravinách, nápojích (hlavně v kávě a červeném víně) a v cigaretách. Také tento problém se dá uspokojivě řešit a díky speciálním metodám bělení zubů může být chrup opět bělostný. Na zubní klinice po vstupní prohlídce zhotoví nosiče, do nichž se aplikuje bělicí peroxidový gel a přiloží se na zuby. Samotné působení gelu může po instruktáži probíhat doma. Délka bělení je individuální. Po skončení procedury se může klient pyšnit dokonalým úsměvem se zdravě bílými zuby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *