Věcičky, které vám zpříjemní cestování autem

Spousta z nás cestuje denně autem do zaměstnání, k přátelům, rodině, nebo na nákup či lékaři. V autě strávíme poměrně velkou část života, a proto bychom si měli cestování a interiér co nejvíce zpříjemnit a funkčně přizpůsobit našim potřebám.

Pořizujte si to, co využijete

Nenechte se zlákat reklamou, nebo akční cenou a nekupujte si do auta pomůcky, které nevyužijete. Na co bude muži, který vůbec nenosí obleky třeba cestovní ramínko, které se upevňuje na sedadlo? Nebo proč dokupovat vybavení pro cestování se zvířaty, když žádné nemáte?

Například plastovou vaničku do kufru firmy REZAW PLAST ale využijete vždy. Zajistí vám čistotu v autě, při rozsypání, nebo vylití či přepravě něčeho ušpiněného nemusíte mít strach z následného úklidu. Vaničku jednoduše vytřete a vložíte zpět do kufru. Nepoškodí ji ani benzin, olej, čistící prostředky, kyseliny, polyetylen z něhož jsou vyrobeny je skutečně takřka nezničitelný.

Další skvělou věcí jsou aerodynamické stěrače. Jsou pružné, bezramínkové, grafitové gumičky s přísadou teflonu zajistí dobrou přilnavost, neodskakují od skla a nevržou. Jsou mnohem dokonalejší, než původní staré stěrače, mají dlouhou životnost, vydrží až 1,8 milionu stíracích pohybů. Grafitová gumička je vyměnitelná.

Obměna interiéru

Chcete změnu, ale nemůžete si nové auto zatím pořídit? Zkuste si tedy alespoň obměnit vnitřek vozidla. Můžete změnit volant, vyměnit koberečky, koupit nové potahy značky PETEX, které původní vzhled skutečně pozmění. Barevná nabídka je velmi pestrá, vybrat můžete elegantní jednobarevné antracitové, béžové a další, nebo sportovnější provedení v hezkých barevných kombinacích. Hodí se téměř na všechny tipy sedadel.

Tyto potahy mají z rubové strany protiskluzový měkčený materiál, proto se nemusíte bát nepříjemného klouzání potahů ze sedadel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *