Strojírenský a automobilový sortiment, který má tradici

Pokud nebudete mít kvalitní součástky, a to se týká čehokoli, nejen strojů či automobilů, nemůže ta konkrétní věc spolehlivě a dobře fungovat. Naštěstí máme spolehlivé, známé a časem prověřené dodavatele, bez kterého by byl výběr a nabídka na trhu mnohem menší.

Novotechno prostě umí

Společnost Novotechno je na trhu už od roku 1997. Hlavní činností je dovoz a vývoz ložisek. Zásobují přibližně 150 obchodních firem a množství výrobních firem v různých státech. Je autorizovaným prodejcem značky CX Ina Fag. Nechybí prodej dalších značek ložisek, jako například ZKL, SKF, INA, NTN, KOYO, STEYER, TIMKEN, ZWZ, SBC, GPZ,…. Ložiska má společnost http://www.novotechno.sk ve velké míře skladem.

Mimo velkoprodeje se zabývají i maloprodejem. Objednávku jakéhokoli rozsahu sestaví a odešlou do 24 hodin!

Hydraulické hadice s koncovkami

Vedle obchodu s ložisky můžete zakoupit i hydraulické hadice. Jejich nabídku najdete ZDE. Nechybí ani příslušenství k hydraulickým hadicím. Koncovky na hydraulické hadice jsou připojovací a spojovací prvky hydraulického vedení. V nabídce je široký sortiment hydraulických koncovek s různými způsoby připojení a utěsnění.

  • koncovky metrické DKL, DKOL, DKOS, CEL, CES, DKF, Komatu
  • koncovky BSP – DKR, DKOR, AGR, AGR-K, DKRF, Toyota
  • koncovky SAE – DKJ, SFL, SFS, AGJO
  • koncovky JIC – AGJ, DKJ, JDKJ

Šroubování

Šroubování je celosvětově nejrozšířenějším systémem vysokotlakového spojení pro trubky s metrickým závitem. Šroubování je dimenzované výhradně pro použití na metrických trubkách. Všechny rozměry, jako např. závity, plošky pro nasazení klíčů a průchodné otvory jsou metrické.

Upínací a stahovací pouzdra

Upínací pouzdra se dodávají kompletní s koncovou maticí a pojistnou podložkou. Rozměry upínacích pouzder odpovídají ISO 113/I.

Stahovací pouzdra jsou rozřezané a mají kuželový vnější povrch. Rozměry stahovacích pouzder odpovídají ISO 2982.

Kompletní sortiment a podrobnosti o všech komponentech naleznete na webových stránkách společnosti Novotechno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *