Půjčte si obytný vůz, využijte jarní slevy a vydejte se na úžasnou dovolenou

Máte rodinu, trávíte v létě společnou dovolenou s partou přátel, nebo si chcete užít zajímavou dovolenou ve dvou? Skvělou variantou je dovolená autem, zvláště pokud využijete pronájem obytných vozů a některý si na vámi požadovaný počet dnů pronajmete. Můžete tak cestovat kdekoli se vám zlíbí, přitom nebude třeba řešit ubytování. I stravování si v případě zájmu připravíte bez problémů, stačí si nakoupit suroviny a uvařit v obytném voze.

Půjčovna obytných vozů nabízí mnohé modely

Navštívíte-li půjčovnu Bydlik-travel.cz, jejímž sídlem je Hradec Králové, budete si moci vybrat obytný vůz Laika x710 nebo Laika – Kreos 4009 vyrobené v roce 2014. Kapacita je při jízdě 5, při spaní 6 osob. Výkonný, úsporný dieselový motor MultiJet 150Hp / 112kW vás hravě uveze, řadit budete manuální převodovkou se šesti rychlostmi.

Vůz disponuje klimatizací kabiny i obytné části, solárním střešním panelem s regulací dobíjení baterie, měničem napětí z 12V na 220V, 2000 W, můžete využívat elektrické spotřebiče i když není v dosahu elektřina. Nechybí satelitní přijímač, 2x televizor s DVD, nosič 4 kol, venkovní sprcha se studenou i teplou vodou, dále termoclona čelního i bočních oken. Pohodlnou cestu zajišťuje vzduchové pérování s regulací.

Zajímavé ceny, možnost využití slevy

Až do 20. června můžete využít zajímavou nabídku Bydlík TRAVEL, kdy nabízí pronájem obytných vozů za 2 100 Kč na den, v případě, že pojedete pryč na více než 10 dnů, získáte den zdarma.

Neváhejte a vydejte se na cestovní, poznávací dovolenou, nebo do kempu či jinde. Vozy jsou 100% připraveny na parkování v kempu nebo tam, kde nebudete moci použít elektřinu. Zároveň je možné používat je kdykoli v průběhu roku. Uvidíte, že si užijete krásné chvíle, na které budete rádi vzpomínat a zároveň ušetříte. Navštivte webové stránky společnosti Bydlík TRAVEL a rezervujte si vámi vybraný obytný vůz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *