Znáte přednosti venkovních rolet?

Stínicí techniku v podobě venkovních rolet si většina z nás spojuje především s funkcí stínění před silnými paprsky slunce, nebo večer, kdy chceme, aby nám nebylo do příbytku vidět. Venkovní rolety však slouží i jinak.

Čím vás překvapí kvalitní venkovní rolety

Kvalitní, ale přitom levné venkovní rolety, umí dokonale zastínit interiér. I přes den si budete moci lehnout a dospat probdělou noc, tma uvnitř bude dokonalá. Venkovní rolety ale umí i odradit zloděje od vykradení vašeho domu. Představují nepříjemnou překážku, která je zdrží, což je může od lupu odradit. Díky roletám zvýšíte šanci, že je u příp. vloupání někdo vyruší, zahlédne… a oni jej nedokonají.

Další funkcí, kterou jistě oceníte, je zvuková a tepelná izolace okna. Hluk z ulice bude i přes den mnohem mírnější. Ušetříte na výdajích za topení, při zatažení venkovních rolet uniká oknem méně tepla, než když je nemáme.

Co se týče barvy lamel, můžete vybrat z mnoha variant. Ovládání zajišťuje klika, nebo motor a vypínač, či motor a dálkové ovládání.

Což takhle vertikální žaluzie?

Kromě moderních venkovních rolet můžeme do interiéru zakomponovat i nové vertikální žaluzie. Vybrat si můžete mezi provedením látkovým a dřevěným. Látkové je známější, lze zvolit si téměř jakoukoli barvu, abyste interiér decentně doladili, nebo naopak naprosto oživili, ozvláštnili.

Dřevěné vertikální žaluzie jsou elegantní, hodí se jak do pracoven, tak do domácností. Tvoří je luxusní dřevěná tkanina, která nikde nezůstane bez povšimnutí.

Na webových stránkách prodejce rolety-site.cz můžete aktuálně koupit venkovní rolety i vertikální žaluzie za velmi příjemné ceny. Získáte nejen slevu, ale můžete si nechat s čímkoli poradit. Díky newsleteru si můžete nechat novinky a akce zasílat na e-mail. Jestliže objednáte zboží za více než 1500 Kč, získáte dopravu zdarma. Stačí vybrat si typ stínicí techniky, který vás osloví a za pár dnů se můžete radovat ze soukromí, většího ticha i úspory za topení.