S lešením se nemusíte bát práce ve výškách


Všem vám je asi jasné, že práce ve výškách bývá povětšinou nepříjemná, ale také velice riziková. Zvláště pokud máte strach z výšek, tak vás na žebřík nikdo nedostane. Právě pro tyto případy máte možnost vypůjčit si stabilní hliníkové lešení, díky kterému budete i ve výšce několika metrů v absolutním bezpečí. Navíc si ho nemusíte kupovat, ale můžete si jej pronajmout v půjčovně stavební techniky.

Jaké lešení je k dispozici?

Pronájem lešení disponuje třemi nejzákladnější segmenty, které si můžete v půjčovně pronajmout. Všechny tři varianty lešení mají ovšem společný jeden prvek, kterým je hliník. Ten je na výrobu lešení asi tím nejlepším materiálem, protože jsou díky němu všechny segmenty velice pevné, ale zároveň lehké. Nebudete pak potřebovat celý regiment řemeslníků, abyste pohnuli jednou částí hliníkového lešení.

Kam se hliníkové lešení hodí?

Základní systém hliníkového pohyblivého lešení se používá nejenom při malířských, ale také rozličných údržbových pracích. Hlavní výhodou je rychlá a snadná montáž celého lešení a také možnost modulárního stavění do výšky i do šířky. Není tedy problém obtáhnout touto konstrukcí celou jednu stranu domu, díky čemuž se práce na fasádě nebo výměně okapů o mnoho zjednoduší. Navíc se hliníkové lešení hodí do interiéru i do exteriéru.

Do kolika metrů zle pohyblivé lešení použít?

S šířkou 1,35 metru poskytují hliníková pohyblivá lešení dostatek prostoru jak pro vás jako pracovníka, tak i pro veškeré pracovní nástroje. Problém nebudete mít ani s vysokým zatížením plošiny, které dosahuje hodnoty až 200 kg na m2. Volnou nástavbu můžete vystavět až do výšky 8 metrů, avšak od této hranice je nutné považovat lešení za pevné. Je tedy nutné jeho precizní ukotvení, aby nedošlo k převržení.

Při příštím natírání fasády nebo výměně okapů už nemusíte všechno dělat ze žebříku. Pronajměte si hliníkové pohyblivé lešení, ze kterého vám půjdou práce daleko lépe od ruky.