S automaty není ve skutečnosti příliš zábavy… Můžete si na ně vypěstovat závislost

Trápí vás závislost na automatech, nebo na jiných výherních zařízeních? Vždy když máte u sebe jakýkoliv obnos, chcete zkusit štěstí a jít si zahrát automaty? Jak se dokopat k tomu, abyste nebyli na automatech závislí? Je to nemoc, která pohltila nejednoho hráče.

Závislost na automatech se dá léčit, ale pokud člověk sám bude chtít. Jak se pozná, že jste na automatech závislí? Každý obnos, který u sebe máte, jste ochotni vhodit do automatu. Pokud u sebe nemáte nic, pak jste schopni si peníze opatřit jakýmkoliv způsobem, a to například i krádeží, abyste peníze na automaty získali.

Prodáte cokoliv, co vám dá potřebné peníze k tomu, abyste si mohli zajít zahrát automat. Jste schopni okrást i své nejbližší a rodinu. Pokud vaše závislost došla až takto daleko, pak byste se sebou určitě měli začít něco dělat.

Jak ale nehrát automaty?

Musíte si jasně uvědomit, že automat vám neumožní vyhrát, ale zničí vás. Dostane vás na okraj společnosti a díky tomu vás také nejeden člověk zavrhne, odvrátí se k vám zády, a vy ztratíte kvůli automatům své nejbližší. Jsou pro vás automaty až takto důležité, že kvůli nim jste ochotní přijít naprosto o vše?

Pak je tu pro vás jediné řešení, a to je jít se léčit. Musíte si uvědomit, že život je příliš krátký na to, abyste jej takto promarnili, přišli o vše, co máte, a že s tím musíte začít nutně něco dělat. Jedině léčení je šance pro váš nový a lepší začátek. Jinak cesta nikam nevede.

Jestliže si toto vše uvědomíte, jděte se léčit a začněte dělat vše proto, abyste se z těchto problémů dostali. Automaty jsou schopné vás zničit. Zničí vám život, a to život nejen váš, ale i vašich blízkých, kterým jste hraním automatů ublížili. Některé ženy, či dívky, jsou schopny prodat své tělo jen proto, aby si mohly zahrát na automatech. Je to velmi alarmující a do konce života ze sebe tuto etiketu neodpárají.

Jen proto, aby hráči uspokojili své potřeby v hraní na automatech, jsou schopni udělat cokoliv. Znám toto prostředí velmi dobře, ale z opačné strany, protože jsem pracovala jako obsluha výherních automatů a nejednou jsem se setkala se zoufalstvím a dokonce i sebevraždou hráče, který již byl v koncích. Takto chcete žít? Chcete vést svůj život tímto směrem? Zamyslete se nad sebou. Automaty jsou velmi vážným problémem a rozhodně byste jej neměli podceňovat.