Regály a přepravky pro vaše skladové prostory

Jestliže jste se pustili do rozšíření vašeho skladového hospodářství, protože to stávající je již nedostačující, pravděpodobně budete také vybírat nové regály, jimiž zaplníte nově vzniklé prostory. Aby regály splňovaly vaše vysoké nároky, měly by být pevné a stabilní, odolné a s dostatečnou nosností. Jen tak bude firemní sklad výrobků a materiálu funkční.

Navrhněte si své vlastní regály podle vašich potřeb

Nejideálnější řešení bývá velmi často i to nejjednodušší. Co snadnějšího je než si navrhnout regály dle vlastních představ? Jen tak budou skladové prostory ve firmě přizpůsobeny vašim individuálním potřebám. Na internetových stránkách firmy Storage.cz máte možnost nakonfigurovat regál dle vašich požadavků. Stačí si vybrat typ regálu – policový, paletový, obchodní či regál na pneumatiky, dále zadat výšku sloupce, počet polic a také jednotlivé rozměry, to znamená šířku a hloubku police a také její nosnost. Je-li vaše navržená regálová sestava skladem, může vám ji e-shop dodat během tří dnů. Protože regály jsou dopravované k zákazníkovi v demontu, je k dispozici na internetových stránkách e-shopu také návod na jejich montáž, který je zdarma ke stažení.

Přepravky udělají v regálech pořádek

K regálům patří nerozlučně také plastové přepravky, v nichž je možné skladovat materiál i výrobky. Díky nim bude vaše skladové hospodářství přehledné, protože každá přepravka je snadno identifikovatelná pomocí označovací etikety. Vzhledem k tomu, že sortiment regálových přepravek je opravdu bohatý, můžete si vytvořit váš skladovací systém přesně podle toho, jak to potřebujete. Za zvážení také stojí použití plastových přepravek, které jsou stohovatelné na sebe do sloupce. Takto můžete totiž vytvořit libovolné množství vysoce flexibilních regálů, s nimiž je snadné manipulovat a různě přemisťovat.