Oženíte se a přiberete

Svatba je velice významná událost. Každý zamilovaný pár se na tento okamžik velice těší. Se svatbou přichází mnoho krásných událostí, avšak čeká vás i pár nemilých překvapení, například i pár kilo navíc, zejména co se mužů týče.

Keifit / Pixabay

Miláček vám přibral

Ať se vám to líbí anebo ne, je dokázáno, že každý chlap krátce po svatbě přibere. Takže počítejte s tím, že manželství přinese vaši polovičce nějaké to kilo navíc. Je dokázáno, že muž si svatbou vytvoří jistotu. Vzhledem k tomu, že jeho žena je jistá, tak už přestává mít zájem starat se o svou postavu, neboť žena už mu neuteče a on může pohodlně, jak se říká zfotrovatět. Samozřejmě, že může přibrat i žena, avšak ty si stále zakládají na své postavě, a tak pokud přiberou, tak jen trochu, takže si toho mnozí ani nevšimnou, kdežto muži přiberou i několik kilogramů, takže si toho někdy nelze nevšimnout.

Ve dvou vám chutná lépe

Pravdou je, že když žije muž sám, tak se může hlídat a klidně si dá i lehká jídla, neboť ty se i lépe vaří. Ovšem za většinu velkých bříšek mohou právě manželky, které chtějí svým miláčkům připravit kvalitní a dobré jídlo, takže začnou vyvařovat ty nejlepší jídla, pak upečou buchtu a najednou se nabízí tolik dobrot. Navíc novomanželce, která se snaží, aby se měl její manžel, co možná nejlépe, nelze nic odmítat ani vyčítat. A tak není divu, že chlapi po svatbě přibývají na kilech.

Existují i manželky, které vstupují do manželství a třeba vařit neumí. Není to nic zvláštního či neobvyklého. Avšak i s těmito manželkami mohou pánové získat větší bříško, protože tyto páry mnohem častěji navštěvují různá rychlá občerstvení a restaurace, kde nejsou vždy jen zdravá jídla.

Přece se nebudeme kontrolovat

Ve většině případů to vždy dopadá stejně. Nikdo se nezačne hlídat, aby si udržel krásnou postavu, a podlehne úžasným jídlům své novomanželky ani kouzlu najíst se v restauraci. Žije tak úplně každý člověk a nebude se přece stále jen kontrolovat, protože když se budete kontrolovat, tak stejně nebudete nikdy spokojení. Navíc nikdo se nedokáže kontrolovat po celý život. Je úplně běžné, že jíme i nezdravé či tučné věci, z kterých se přibírá. Rozhodně bychom si je neměli zakazovat, avšak musíme je jíst s mírou.

Nebojte, pár kilo navíc není překážkou

Rozhodně se nemusíte ničeho bát, váš miláček stále zůstane miláčkem, i když po svatbě přibere. Stále zůstane stejným člověkem. Navíc stejně tak, jak je dokázáno, že muž přibere, je i dokázáno, že hned, jak si muž uvědomí, že přibral nějak mnoho kilo navíc, tak se zase začne na sobě makat, aby se dostal do své figury, protože mu to začne překážet. Nejlepší způsob je začít sportovat a ideálně společně, protože se budete vzájemně motivovat, udržovat si kondici oba dva a rozhodně budete utužovat vzájemné vztahy.

Každý nový manžel přibere pár kilo navíc, ale nebojte se, samotnému mu to bude překážet a opět se vrátí ke své původní postavě.