Originální dárek? Bob a Bobek nebo Maxipes Fík na tričku

Co takhle tričko s Bobem a Bobkem? Nebo raději Maxipsa Fíka? Jsme si jistí, že jím zaujmete. Vtipná trička s potiskem totiž bodují vždycky.

Kdo by neznal postavičky Boba a Bobka nebo Maxipsa Fíka? Králící z klobouku již několik generací provázejí jejich dětstvím. A proč si toto dětství nepřipomenout třeba na tričku?

Originální trička

Takové tričko s Bobem a Bobkem, Maxipsem Fíkem nebo jinými retro motivy může být nadmíru originální a vtipné. O svém nositeli navíc leccos prozradí. Ale nebojte, smysl pro humor, obzvláštně ten inteligentní, rozhodně patří mezi kladné vlastnosti.

Bohatý výběr retro postaviček

Bohatý výběr triček s různými obrázky a popisy najdete například na serveru geekshirts.cz, který navíc disponuje oficiální licencí na Boba a Bobka i Maxipsa Fíka – tyto postavičky na Geekshirts zanedlouho oslaví desetileté výročí. Stránky potěší snad každého, kdo duší po celý život zůstává dítětem. Geekshirts se mohou pochlubit nejbohatší nabídkou retro postaviček na českém trhu. Nenechejte se ale zaskočit názvem serveru – tato trička zdaleka nejsou jen pro podivíny a ňoumy. Naopak. Smysl pro humor je doménou inteligentních lidí. A taková tato trička jsou. Nositeli milého a nevtíravého humoru.

Trička s příběhy

Víte třeba, že za každým obrázkem je schován konkrétní příběh? Jako například za současným bestsellerem, kterým je tričko s názvem Bob a Bobek a Schrödingerova kočka. Příběh tohoto motivu najdete přímo na stránkách geekshirts.cz.

Nevtíravý humor

Úžasný je i motiv Maxipsa Fíka s čapím hnízdem na hlavě (čápi samozřejmě nechybí) jedoucího z kopce evidentně velmi vysokou rychlostí v malém červeném autíčku. Tato trička bezesporu vykouzlí úsměv na tváři nejednoho kolemjdoucího. Myslím, že totiž nenajdete Čecha, který by tyto postavičky neznal. A neměl je rád.

Tričko na míru

Geekshirts se samozřejmě nezdráhají vytvořit vám tričko na míru. Napadá vás nějaký vtip či motiv? Ilustrátoři Geekshirts jsou připraveni ho pro vás nailustrovat. Na tričku tak můžete mít Boba a Bobka s konkrétním vzkazem pro obdarovaného. Vskutku jedinečný dárek.