Modely aut: Skvělá zábava pro kluky, tatínky i dědečky

Znáte nějakou hračku, která by dokázala zaujmout takřka všechny generace? My určitě ano! Představují ji modely aut. Jen si vzpomeňte, s čím jste si hráli, když jste byli mladší? Možná aktuálně držíte v ruce některý z modelů a posíláte ho vašemu synovi či vnukovi. V současné době je situace o to lepší, že na trhu najdete modely takřka veškerých automobilů, jež kdy brázdily silnice. I proto se vyplatí vybrat si ty nejzajímavější. My vám dáme několik zajímavých tipů a také samozřejmě doporučíme eshop, kde si můžete jakýkoli model koupit za výhodnou cenu pohodlně online.

Tatra 805 v mnoha podobách

Pamatujete si na Tatru 805? Toto v podstatě multifunkční a nesmrtelné auto dokázalo doslova divy. Jeho modely vypadají perfektně a děti si s nimi určitě vyhrají. Vybírat lze z několika variací. Jakýmsi standardním provedením je Tatra 805 ve variaci valníku. K dispozici jsou modely s plachtou i bez ní. Hodně dobře vypadá tato tatrovka také jako ambulance. Za minulého režimu se s těmito vojenskými vozy bylo možné setkat vcelku běžně. Jinak ve vás vzbudí jakýsi retro dojem i cisterny.

Zavodní sporťáky BMW

Vozy této německé automobilky nelze v našem malém výčtu vynechat. Výborná jsou zejména sportovní auta upravená speciálně pro závody. Hodně oblíbeným modelem je třeba BMW M4 2015 DTM Blomquist. Vyznačuje se tradiční šedou barvou a povedeným zadním křídlem. Tíhnete-li spíše k bílé barvě, volte BMW M4 DTM 2014 Tomczyk anebo variantu BMW M4 DTM 2014 Wittman. Oba speciály zaujmou unikátní vzhledem a precizní imitací svých skutečných podob.

Růžový Cadillac

Jste spíše na romantiku? Není nic lákavějšího než růžový Cadillac. Naším tipem je Cadillac Coupé de Ville 1949. Jen pouhý pohled na něj budí respekt. Ať už sháníte jakékoli modely aut, podívejte se do pestré nabídky na macmodel.cz a jistě si vyberete ten, který hledáte.

TIP: Až vás omrzí hraní s autíčky, vytáhněte jízdní kola a vyrazte do přírody.