Kotvičník zemní a Maca pro spokojený nejen sexuální život po čtyřicítce žen i mužů

S věkem je u mnoha z nás spjato snížení sexuálního libida, nejsme tolik vitální, dochází ke ztrátě elánu a podobně. Proto se často zajímáme o možnosti užívání bylinných doplňků stravy, které by nám pomohli získat to, co nám chybí. Velmi populárními pro své účinky na lidské zdraví jsou Kotvičník zemní a Maca. Přečtěte si o nich a zjistěte, v čem všem vám budou nápomocné.

Kotvičník zemní speciálně určen pro muže

Kotvičník zemní je jednoletá rostlina, která pozitivně ovlivňuje vitalitu organismu, a využívali ji už v Číně ve 4. století n. l. Pro jeho močopudné, antiseptické a protizánětlivé účinky byl používán i indiánskými kmeny. Vy si můžete koupit Tribulus terrestris (Kotvičník zemní) 100 % extrakt z této rostliny, který obsahuje mimořádně vysokou koncentraci látky protodioscin, která je důležitá jak pro muže, tak pro ženy po 40. roce života, u nichž klesá tvorba testosteronu a estrogenu. Muži pocítí zvýšení objemu svalové hmoty na úkor tuku, snížení vnitřního napětí a obnovení životní vitality a elánu. Ženy zase zvýšení hladiny hormonu estradiolu, zmírnění negativních klimakterických příznaků, potlačení nespavosti, napětí, depresí, návalů horka, proměn nálad a podrážděnosti i redukci tělesného tuku.

Životabudič Maca

Také Maca peruánská je jednoletá rostlina, která je známá již více než 2 000 let. Za své účinky na organismus je označována jako přírodní životabudič. Už staří Inkové jej používali pro povzbudivé účinky, k podpoře vitality i fyzické a psychické síly.

Maca má velký vliv na reprodukční zdraví, pomáhá při sexuální impotenci mužů, frigiditě žen a neplodnosti. Je proto označována jako peruánská modrá tabletka. Podporuje zdravý rozvoj svalstva a jeho posílení, nárůst fyzické a psychické výkonnosti, zvyšuje vytrvalost a výkon. Posiluje imunitní systém a snižuje stres a posiluje paměť.

Pokud hledáte pomoc se svým zdravým prostřednictvím bylin, Kotvičník zemní a Maca jsou těmi pravými, po nichž můžete sáhnout.