Když chybí peníze před výplatou, může být rychlá půjčka řešením

Výdajů je každý měsíc tolik, že pokud se vyskytne nějaký nečekaný, může nás to pořádně zaskočit. Mnoho rodin žije od výplaty k výplatě a nemají velké rezervy. Když pak peníze chybí, hledáme pomoc u rodiny nebo známých, ale ne vždy musíme pochodit. Co dělat? V bance mají sice výhodné úrokové sazby, ale jen tak někomu nepůjčí, chtějí dobrou bonitu a vyřízení trvá dlouho. Jestliže ale přestane fungovat pračka, lednice, auto nebo jiná věc, bez které nemůžete fungovat, žádá si to okamžitou investici do opravy nebo nákupu nové. Nečekané výdaje můžete zaplatit díky rychlé půjčce, kterou vyřídíte snadno přes internet. Je to dnes poměrně velký hit a stojí za ním nebankovní společnosti.

jarmoluk / Pixabay

Nebankovní společnosti jsou benevolentnější

Dobrou volbou může být finpůjčka24.cz. Průzkumy ukázaly, že mnoho nebankovních společností nabídne výhodnější úrokovou sazbu, protože na tu reklamně avizovanou banky mnoho lidí zkrátka nemá šanci dosáhnout. Navíc vyřízení půjčky u banky je časově náročné, ale nebankovní společnost dokáže nabídnout produkt známý jako rychlá půjčka s penězi do několika minut nebo pár hodin na účtu. Ne nadarmo se tomuto produktu také říká půjčka do 24 hodin nebo sms půjčka. K vyřízení stačí počítač, internet a mobilní telefon.

Veškeré náležitosti přes internet

Vyřízení půjčky ihned je jednoduché, stačí vyplnit krátký formulář s podstatnými informacemi, nikdo vás nebude zdržovat zbytečnostmi. Nemusíte chodit nikam na pobočku, většinou vše vyřídíte přes internet. Pokud jsou nějaké nejasnosti nebo potřeba upřesnit určité informace, bude vás telefonicky kontaktovat pracovník společnosti.

Co když máte záznam v registru dlužníků?

Jestliže máte záznam v registru dlužníků nebo nepříliš vysoký či dokonce nepravidelný příjem, bude pro vás pravděpodobně online půjčka jediným dostupným řešením. Banky totiž do registru nahlížejí a lidem se záznamem v drtivé většině případů peníze nepůjčí, taktéž vyžaduj pravidelný příjem. Půjčka do 24 hodin vám poskytne několik tisíc korun do druhého dne, což většinou „vytrhne trn z paty“ a splatíte ji v další výplatě. Nepotřebujete potvrzení o příjmu ani ručitele. U finpůjčky24 můžete získat až 8 000 Kč se splatností 35 dnů.