Kdy se bez geodeta neobejdete

Chystáte se stavět, rekonstruovat nebo potřebujete zápis do katastru nemovitostí? Pak se neobejdete bez geodetických prací. Obrátit se můžete na odborníka v oboru geodézie, společnost VISIONPLAN-3D. Provádí nejrůznější geodetické činnosti pro veřejnost i podnikatele, stavební firmy a projekční kanceláře.

Co vše můžete od společnosti VISIONPLAN-3D poptávat? Je to například zaměření pozemku pro projekt domu, ať už se jedná o novou stavbu nebo rekonstrukci, VISIONPLAN-3D dále provádí vytyčení stavby, pozemku, zpracovává dokumentaci skutečného stavu objektu, vytváří 3D modely nebo virtuální prohlídky interiérů a exteriérů pomocí 360° kamery. VISIONPLAN-3D používá nejmodernější technologii pro co nejpřesnější měření a provedení. Také pro katastr nemovitostí vám připraví podklady, což jsou geometrické plány.

Podívejte se na webové stránky firmy VISIONPLAN-3D a seznamte se s její kompletní geodetickou činností. Čtěte, co má geodet na starosti. Prohlédnout si můžete také ukázky již realizovaných zakázek. Společnost VISIONPLAN-3D dbá na kvalitu provedené práce, rychlost i dostupnou cenu. Přesvědčte se a sjednejte si nezávaznou konzultaci zdarma.