Jak dostat bývalou zpátky

Tumisu / Pixabay

Mezi vámi a vaší přítelkyní došlo k rozchodu, a vy ať už je to jak dlouho chce, stále nevíte, jak se s tím faktem poprat. Prostě a jasně cítíte, že tato žena byla tou pravou, kterou byste chtěl doma mít, a nechcete se smířit s faktem, že vám odešla. Chcete jí dostat zpátky?

Dejte tomu čas a nesnažte se ji kontaktovat hned, jak se rozejdete. Nechte ji, aby si celou situaci také nechala projít hlavou a rozmyslela se, co vlastně chce. Jestliže totiž budete na pilu tlačit hned, nebude to dobré. Před ostatními se rozhodně nelitujte a užijte si zábavy, kterou jako svobodný máte. Flirtujte, bavte se, choďte pařit a užívejte si té svobody.

Popřemýšlejte, kde se stala chyba a co by se dalo napravit. Měl byste určitě pochopit, proč k rozchodu došlo, jinak vás vaše bývalá zpět nikdy nevezme. Zkuste si o tom všem ještě promluvit, pozvěte jí na večeři, nebo oběd. Naplánujte to tak, aby z toho neměla pocit, že hned po schůzce chcete skončit v posteli. I když se říká, že sexem urovnáte všechno, tak byste měl nechat svojí bývalou přítelkyni, aby přemýšlela o tom, proč jste to neudělal. Proč jste se nepokusil s ní něco mít.

Na společnou schůzku jděte včas, nenoste žádné dárky, ani květiny. Pokud to jde, snažte se být vtipný a netlačte příliš na pilu. Ukažte se v tom lepším světle.

Jestliže se vám povede dostat vaši bývalou přítelkyni zpět, tak je třeba na vztahu začít intenzivně pracovat.  Rozhodně buďte pozornější. Najděte si společné zájmy a užívejte si je jeden s druhým. Važte si okamžiků, kdy jste spolu šťastní a nedopusťte, aby se stalo něco, co vás opět rozdělí.

Možná jste naprosto rozdílné povahy a dost možná máte doma Itálii, o to víc, byste se měli snažit, aby to bylo vše opět dobré. Chovejte se k sobě mile a važte si toho, že jste opět spolu, protože to tak vůbec nemuselo být.