Feromonový parfém pro muže

Feromony jsou substance, jež vylučuje každý jedinec a které mohou přilákat opačné pohlaví. Proto se přidávají feromony do parfémů, nebo lze koupit feromony samotné a ty kombinovat se svým oblíbeným parfémem. Feromony produkují jak lidé, tak živočichové a jsou to přírodní chemické látky. Vůni parfému lze zaznamenat nosem, ale feromon ne, feromon se cítí zvláštním orgánem v nosní dutině. Na trhu lze sehnat feromony, které obsahují lidské sexuální feromony a také takové, jež mají afrodiziakální účinky. Díky feromonům, vzbudíte u opačného pohlaví zájem. Pocítíte mnohem větší sebevědom&iacu te; a tak vám pomohou nejen při navazování vztahů, ale také například v práci, nebo při pohovoru a v okamžicích, kdy se potřebujete cítit skvěle.

solart / Pixabay

Jaké feromony lze použít

Feromony lze použít čisté koncentrované a to buďto samotné, nebo v kombinaci s vaším parfémem, nebo si můžete koupit parfém, který v sobě již feromony má a tím zabít dvě mouchy jednou ranou. Feromony také lze kombinovat s vaší oblíbenou toaletní vodou, nemusí jít přímo o parfém, jako takový. Feromonový parfém, má rozprašovač stejně, jako je to u parfémů, nebo u toaletních vod. Samotné feromony mají buď rozprašovač, nebo kapátko. Nanést je můžete na stejná místa jako parfém. Na krk, zápěstí, dekolt nebo oblečení. Feromony tak můžete nakapat, nebo smíchat je s vaším oblíbeným parfémem a to hlavně proto, že se vůně vašeho parfému nezmění, nejdůležitější na tom všem je, že čisté feromony vám zajistí sílu magické přitažlivosti.

Pokud chcete, aby jste byli zajímaví, chtění a opačné pohlaví po vás toužilo, tak sáhněte po feromonech. Budete se sami cítit velice dobře, přitažlivě a to i přesto, že nejste například atraktivní. Feromony dokáží udělat divy. Nechte pracovat takzvanou chemii na tom, abyste byli úspěšní a žádaní. Feromony by měl mít doma každý muž, který pro svou atraktivitu hodlá něco udělat.