Zábavná elektrická vozítka pro děti

Sháníte zajímavý dárek pro malé motoristy? Rozzařte dětské oči malých kluků a holek, kteří mohou sami řídit auto, tedy alespoň jeho miniaturní provedení. Z dětského elektrického auta budou nadšeni.

Skvělá zábava na ven pro kluky i holky

Elektromobily nejsou nic nového, a to nejen ve verzi dospělácké, ale i ve verzi pro nejmenší. Elektrická autíčka pro děti jsou skvělým tipem na venkovní zábavu. Pokud si nejste jisti tím, jaký model vybrat, pak se inspirujte mezi přehledem TOP 11 nejprodávanějších elektrických vozítek pro děti za rok 2022 a vyberte některé z široké nabídky značek. Při výběru je důležité kromě značky zaměřit se i na další parametry, jako je například velikost, délka nabíjení, počet rychlostních stupňů, pohon na zadní nebo všechna kola, výdrž baterie a další případné funkce.

Jednomístné a dvoumístné provedení

Elektrická autíčka si můžete vybrat z jednomístného a dvoumístného provedení. Ve dvoumístném autíčku může řidič svézt i svého sourozence nebo kamaráda. A taková zábava se pak násobí. Pro ty nejmenší je pak jako stvořené elektrické auto pro děti s vodící tyčí. Tento model je vybavený 1 stupněm rychlosti v případě manuálního řízení a 3 stupni rychlostí v případě dálkového ovládání. Díky tomuto doplňku tak máte neustálý dohled nad svými ratolestmi.

Dvoumotorová a čtyřmotorová varianta

Dětská elektrická autíčka jsou dostupná ve dvoumotorové a čtyřmotorové variantě. Vozítko s jedním motorem se hodí k jízdě na rovném a zpevněném terénu, zatímco dvoumotorové vozidlo je o poznání výkonnější a je určené spíše do mírného terénu, na trávu či do štěrku.

Praktické funkce, které malí raubíři ocení

U dětských elektrických autíček přijdou malým řidičům vhod i nejrůznější funkce. Nadšeni budou z funkčního troubení, světelných a zvukových efektů nebo třeba z LED osvětlení. Tyto vychytávky se postarají o zábavnější prožitek z jízdy.