V baru nebo doma? Vždy ta pravá zábava pro vás i vaše kamarády

Proč chodíte s přáteli do baru? Nejenom kvůli pití, ale hlavně kvůli zábavě. A to stejné platí o případu, kdy se s nimi sejdete třeba u vás doma. Zábava však není jenom o povídání, ale také o velmi populární aktivitě. A tou není žádná jiné, než stolní fotbal. Ten jistě velmi dobře znáte právě z různých podniků. Hrát ho už dávno nemusíte jenom tam.

Stolní fotbal si můžete pořídit i domů

Je jedno, kde se daný zápas odehrává. Nemusí to být stále jenom ve stejném baru. Proč nezkusit změnu, nepořídit si ho domů a nesezvat své přátele? Pokud chodíte hrát pravidelně, jistě to uvítají jako celkem příjemnou změnu a zajímavé zpestření. Ti se kterým často nehrajete, budou naopak zaujati tím, jako zábavu jste si pro ně připravili. Pokud je vás více, nemusí zůstat jenom u několika zápasů. Rozlosujte týmy a odstartujte velký fotbálkový turnaj.

Hrajete tam, kde se cítíte dobře

Bary sice nemusí být špatná místa, ale ne každý se zde cítí jako doma. Je nutné brát ohled na ostatní hosty a cizí návštěvníky, stejně jako je nutné počítat s tím, že stolní fotbal zde může být delší čas i obsazený. Proto je lepší hrát tam, kde se cítíte dobře a kde bude zábava určená jenom pro vás. Tedy v pohodlí vašeho domova. To vše bez nutnosti brát ohled na ostatní, snášet pohledy nevrlé obsluhy, nebo mnohdy platit až astronomické sumy za nápoje.

Vybrat lze z několika variant

Jste ve fázi, kdy vše teprve plánujete? A s tím souvisí také to, že stolní fotbal teprve vybíráte? Pokud ano, je dobré vědět, že existuje několik varant této zábavy. klasikou je dnes stolní fotbálek určený pro 4 hráče, tedy pro dva na každé straně. Jsou ale i možnosti menší, které jsou určené jenom pro dvojici hráčů. Také nelze opomíjet to, že existují i různé varianty s ohledem na celkové rozměry. Vy vyberte tu, které jste přesvědčeni, že vám bude vyhovovat nejvíce.