Udělejte radost sobě i partnerce – pozvěte ji do pivních lázní

Jen málokterý muž odolá lahodné chuti nahořklého, vychlazeného piva. Jestliže i vy patříte k milovníkům chmelového nápoje v orosené sklenici, jistě budete nadšeni tipem, kde se vydat s přítelkyní či manželkou na prodloužený víkend. Jedná se o Vinohradský dům, kde vám připraví tu nejlepší pivní koupel v Praze.

Jak pivní koupel probíhá

Stačí rezervovat si svůj termín, kdy chcete koupel absolvovat a pak už se jen těšit. Užijete si relaxační proceduru, při které bude do vody nasycené oxidem uhličitým přidáno tmavé pivo s mikroelementem a vitaminem skupiny B. Koupel si budete dopřávat 20 minut a poté vás čeká 15 minut suchého zábalu.

Samozřejmě, že koupel nemusíte absolvovat jen ve dvou, stejně tak je možné objednat si ji jen pro jednu osobu nebo naopak až pro 6 jedinců najednou.

Poté, co procedura proběhne, se budete cítit odpočinutí, zrelaxovaní, opadne z vás stres a budete mít příjemnou, dobrou náladu.

Ubytování i restaurace přímo ve Vinohradském domě

Ideální je, když se nemusíte z místa, kde jste ubytování, zdlouhavě do pivních lázní přepravovat. Na to lázně myslí, a proto je možné objednat si apartmá přímo ve Vinohradském domě. Ubytování je komfortní, využít můžete plně vybavenou kuchyň, Wi-Fi, samozřejmostí jsou kvalitní postele s matracemi, klimatizace, televizor, trezor a mnohé další.

V hotelu najdete i restauraci, kde vám připraví prvotřídní pokrmy z naší i světové kuchyně. Jestliže nahlédnete do fotogalerie na stránkách Vinohradskydum.cz, jistě budete okouzleni, jak krásně vám kuchaři objednané jídlo naservírují.

Samozřejmostí je možnost zaparkovat, počet parkovacích míst je však omezen, proto je lepší si parkování pro jistotu rezervovat.

Pravý chlap si odpočine jedině v pivních lázních, proto neváhejte a vyzkoušejte jaké je koupat se v lázni s přidaným tmavým pivem. Čeká vás zážitek, na který budete vzpomínat rádi a dlouho, bezesporu si jej budete chtít užít znovu.