Udělejte radost sobě či svému synovi skvělou hračkou


Hračky pro muže a kluky jsou nepostradatelné. Mnoho mužů se díky nim každodenně odpoutává od stresu z práce, relaxuje u nich, ale také se díky nim zdokonaluje v jemné motorice, přesnosti, trpělivosti… Třeba když se podíváme na modelařinu. Titěrná práce, která má skvělé výsledky. Více žádané jsou ale třeba čtyřkolky, auta na dálková ovládání, také různé herní konzole, zbraně na sportovní střelbu a podobně. Téměř každou takovou „hračkou“ potěšíte velké i malé kluky. Pro kterou se tedy rozhodnout?

Věk dítka a jeho oblíbené činnosti

Než se podíváte na hračky pro kluky, zamyslete se nad tím, co daný kluk rád dělá, kolik mu je, kde se rád pohybuje. Jsou děti, které od mala mluví např. o vláčcích, o vesmíru, ptácích, o značkách, nebo třeba o strojích… Jestliže je vaše ratolest pro něco takového zapálená, nemůžete trefit vedle, když vyberete něco z jeho oblíbeného soudku.

Tráví rád čas venku na zahradě? Nebo by trávil, kdyby tam měl co dělat? Také se zamyslete, zda je pohybově zdatný, nebo ho pohyb jednoduše „nebere“ a raději se baví hlavou nebo i rukami, ale v pohodlí tepla a domova. Děti nemají rády, když se je snažíme násilím přeorientovat na jiný styl zábavy, nebo dokonce jinou „náturu“, než je jim vlastní. Ani nám to není příjemné… Takže vybírejte i podle toho, jaké dítě je.

Hračky, z nichž jásáme všichni

Maminky tedy vlastně moc ne, ty se většinou bojí. Ale my muži a naše děti ano. V první řadě jsou to elektrické čtyřkolky. Ty jsou skvělé nejen jen tak na ježdění po zahradě a dvorku kdykoli máme náladu, ale i na rodinné oslavy, narozeniny dětí, kdy přijde víc jejich kamarádů. O zábavu je rázem postaráno. Nabíjí se rychle a vydrží několik hodin. Variant je několik, skvělý je i elektrický traktor s vyklápěcí vlečkou.

Šlapací motokáry a traktory jsou také výbornou volbou. Tam nepotřebujete elektřinu a není potřeba je dobíjet. Vzít je můžete na dovolenou a užít si skvělou zábavu i daleko od civilizace.

Dětmi milované jsou i trampolíny. A i ty si pánové náramně užívají. Jestliže vyberete model, který je dostatečně prostorný a unese i dospělého velkého chlapa, budete mít trampolínu, která vám bude sloužit jak k zábavě, tak ke sportu.

Skvělé náměty na hračky pro kluky malé i velké najdete na webových stránkách hrackarstvieu.cz. Vybírejte a těšte se na léto, během něhož si hračky pořádně užijete.