Loučení se svobodou je třeba si užít

Loučení se svobodou je v Čechách stále populárnější fenomén. Bujará oslava v hospodě nebo víkendová akce na chatě jsou stále populární, ale ještě oblíbenější se poslední dobou stává organizovaná rozlučka. Ta má své výhody.  Zaprvé Vám poskytne spoustu nápadů a tipů a zadruhé Vám nabídne vše za lepší ceny.  Agentur, které se věnují právě přípravě a organizování programů pro pánské jízdy je dost, ovšem mnoho z nich je orientovaných pouze na zahraniční klientelu. A právě proto u těchto agentur také zaplatíte i zahraniční cenu.

Agentury pro české klienty

Rozlucky.com je agentura orientující se na český a slovenský trh. Čerpá ze své mnoholeté zkušenosti z dlouhodobé spolupráce se zahraničními klienty.  To, co Vám umí tato agentura nabídnout, je západoevropský standard péče o klienta, ale s výhodnější nabídkou českých cen. Všechny programy agentury jsou soustředěny v tuto chvíli pouze na metropoli, nicméně agentura má v plánu rozšířit své aktivity i na Moravu. Rozlucky.com spolupracuje se slovenským partnerem Rozlučky.sk a nabízí tak českým klientům možnost uspořádat pánskou jízdu také v Bratislavě nebo Košicích.

Jak to funguje?

Rozlučkový portál Rozlucky.com funguje skutečně jednoduše. Pouze si vyberete z on-line nabídky pro pánskou rozlučkovou jízdu, provedete nezávaznou rezervaci, následně uhradíte zálohu za vybranou aktivitu, a to je vše. O celou organizaci Vašeho rozlučkového dne a večera se postará tým z agentury. Takhle jednoduché to je. Vy můžete jen relaxovat, těšit se na svůj velký den a následně si ho také pořádně užít!

Jak to pak probíhá?

Máte zájem o večerní jízdu v seriózním pražském Strip Klubu? Pak si pouze vyberte  rozlučkový strip balík stejně jako v každém jiném e-shopu. Tento balík se skládá z odvozu limuzínou, VIP vstupem do klubu, lahví alkoholu a jako překvapení pro ženicha zahrnuje také sexy Lap dance.  Ohledně rozlučkové akce již nemusíte dělat nic. Pouze se s přáteli dostavíte na dohodnuté místo setkání v Praze. Kde to bude, záleží jen na Vás (vlakové nebo autobusové nádraží, veřejně známá místa atd.). Na domluvené místo dorazí agenturní delegátka, která se osobně postará o to, abyste si požadované služby užili v tom nejvyšší standardu.  Může to být ještě jednodušší?