Každý potřebuje přestávku, zejména lidé, jejichž práce je spojena s kreativitou. Mluvíme o hudebnících, kteří pravidelně vkládají veškerou svou energii a kreativitu do tvorby hitů a hudebních alb. Po dlouhé práci na nových písních, turné nebo koncertech si chtějí odpočinout, načerpat novou energii a inspiraci. Každý to dělá po svém: někdo jezdí na koni, někdo nachází samotu a odpočinek v horách, někdo se jde bavit a někdo raději dostane dávku adrenalinu a zkouší štěstí v hazardních hrách a king billy casino!

Připravili jsme pro vás výběr zábavy nejznámějších hudebníků z celého světa. Podívejme se, kdo a jak nejraději relaxuje a baví se.

Jaké hvězdy si vybrat: Skutečná kasina nebo online hazardní hry?

Jak ukazuje praxe, v hernách lze najít nejen umělce a hudebníky. Ve známých kasinech a pokerových klubech jsou častými hosty herci a herečky, sportovci a podnikatelé. Například Robert Downey Jr, který se proslavil u širokého publika rolí Tonyho Starka, je častým hostem největších kasin v Severní Americe. Tiger Woods, George Clooney, Eva Longoria a mnoho dalších jsou významnými závislými hráči.

Došlo k několika velmi zajímavým situacím, kdy se slavní herci účastnili turnajů. Ne, nebyli to pozvaní hosté ani „falešní hráči“. V roce 2004 tak Ben Affleck vyhrál velký a prestižní pokerový turnaj. A krátce před svým titulem porazil ze svých konkurentů neméně populárního herce Tobeyho Maguirea.

Co se týče online hazardních her, nelze přesně říci, jak často a kolik času hvězdy tráví u spinů a stolních her. Statistiky bohužel nejsou k dispozici. Jejich láska k hazardu je však viditelná pouhým okem.

Muzikanti a jejich způsoby zábavy

Hudba a kasina šly vždy ruku v ruce. Od otevření prvních heren zde vždy hrála hudba a vystupovali umělci. Bylo jen logické, že po koncertech si účinkující rádi odpočinuli u hracích stolů. I zde byla hvězda 50. a 60. let, Frank Sinatra, pravidelným návštěvníkem heren. Ano, doma neměl internet a mobil, aby mohl hrát své oblíbené hrací automaty, ale u ruletových a pokerových stolů byl častým hostem.

Lemmy Kilmister. Masovému publiku je známý jako vůdce kolektivu Motörhead. Živý a charismatický, nezapomenutelný a brutální, byl jedním z nejvášnivějších fanoušků hazardních her. Byl a bude jím i nadále. Pravděpodobně jeden z nejzarytějších fanoušků automatů. To potvrdili všichni, kdo umělce osobně znali. „Když se ztratil na večírku, bylo hned jasné, že Lemmy je u strojů,“ říkají jeho přátelé. Hudebník měl doma vlastní jukebox! Nebylo to žádné tajemství, jak nám řekli sami členové kapely v životopisném pásmu o kapele.

Gladys Knight. Vrchol zpěvaččiny popularity už pominul, ale její písně se stále drží vysoko v žebříčcích a na předních místech hitparád po celém světě. Zpěvák byl mnohokrát viděn v největších a nejznámějších kasinech v Severní Americe (Atlantic City, Las Vegas atd.). Zpěvaččini příbuzní, stejně jako ona sama, poznamenali, že dívka milovala karetní a stolní hry. Sama zpěvačka se svěřila, že její závislost na hrách pochází z mládí a z její přítomnosti na večírcích.

Harry Styles. Kapela One Direction je a bude jednou z nejoblíbenějších a nezapomenutelných kapel. Zpěvák kapely Harry Styles začal své seznámení s kasiny nepříliš příjemným způsobem: když se pokoušel vstoupit do heren, nebylo mu ještě 21 let. Při kontrole totožnosti byl odhalen a vyveden ochrankou. Nyní je mu 28 let a v kasinu může hrát svou oblíbenou hru Blackjack. Ano, zpěvačka dává přednost karetním hrám před automaty a stolními hrami.

Gladys Knight je americká zpěvačka, herečka a skladatelka. Zpěvačka se netají svou závislostí na hazardních hrách. Sama o tom píše ve své autobiografii. V určitém období svého života byla závislá na hazardních hrách. Ano, kvůli své závislosti přišla o spoustu peněz, ale dokázala s ní přestat a přeměnit ji na koníčka a sportovní zálibu. Zpěvaččinou oblíbenou hrou zůstává baccarat. Gladys občas předpovídá i sportovní události.

O hazardní hry je zájem všude, od obyčejných manažerů až po hollywoodské hvězdy. Není to žádné překvapení, protože každý chce vyzkoušet své štěstí. I když nelze říci, jaké procento hudebníků hraje karty nebo online hazardní hry, můžete si být jisti, že navštěvují kamenná kasina se záviděníhodnou pravidelností. Přesto to dělají skvěle a vybírají špičkové podniky v každé zemi, včetně České republiky.

Sdílejte