Jak nevnímat lockdown? Ponořte se do nejlepších titulů na PS4!

PlayStation 5 je nedostatkové zboží a drtivá většina zájemců si na něj ještě nějaký ten pátek počká. Naštěstí máme po ruce „starý dobrý“ PS4, na který stále vychází vynikající kousky. A protože u nás stále trvá tvrdý lockdown, a navíc venkovním aktivitám nepřeje počasí, můžeme si bez výčitek dopřát herní maratón – a alespoň na chvíli zapomenout na to, že momentálně žijeme v poněkud nestandardní době. Pokud nevíte coby, vyzkoušejte (případně oprašte) některé z následujících titulů.

Assasin’s Creed Valhalla

Možná jste to nezaznamenali, ale do fenomenální série Assassins Creed PS4 přibyl další díl. Podtitul Valhalla dává najevo, že se hráč protentokrát octne v kůži vikingského kmenového náčelníka (případně náčelnice). Opět jde o propracovanou akční adventuru, která – kromě hlavního příběhu – nabízí spoustu vedlejších questů a aktivit. Navnadit by vás mohlo tvrzení Ubisoftu, že se jedná o vůbec nejbrutálnější díl asasínů. Ale čekal by někdo něco jiného od hry, která se odehrává v ponurých časech vikingských válečníků?

GTA V

Poslední díl legendární značky GTA PS4 vyšel 17. září 2013. GTA V přesto stále patří k nejprodávanějším hrám a nikdy není od věci si ho připomenout. Fanouškům žánru ostatně nic jiného nezbývá, protože návrat krále, tedy vydání šestého dílu, o kterém zatím není téměř nic známo (snad jen pracovní podtitul Project Americas), je předpokládán nejdříve v roce 2022.

Red Dead Redemption 2

Až se přesytíte moderního města Los Santos v GTA V, ale nepustí vás touha po akci, přesedlejte (doslova) z auta na koně ve westernové alternativě, která taktéž pochází z dílny Rockstaru. Kovbojka Red Dead Redmption 2 nepatří mezi nejlépe hodnocené akční tituly na PS4 pro nic za nic.

Všechny uvedené hry najdete na prokonzole.cz – prodejce, který nabízí i příslušenství pro konzole a hry pro PS, Xbox, Nintento a PC.