I vesnický fotbalový tým si zaslouží své dresy

Z týmových sportů jsou v ČR bezpochyby nejpopulárnější hokej a fotbal. Na ten první se většina Čechů ráda podívá v televizi, tomu druhému se mnozí věnují i aktivně. K fotbalu totiž vlastně nic moc nepotřebujete. Stačí hřiště, dvě brány, fotbalový míč, kopačky a také dresy. Na tom, co máte na sobě, totiž dost záleží.

Pokud jste si doposud mysleli, že fotbalové dresy plní pouze rozlišovací funkci, jste na omylu. Mají i další významy.

Pohodlné oblečení stmelí kolektiv

Hráči nosí dresy zejména kvůli pohodlí. Možná jste si někdy všimli, že fotbalisté mívají trika i kraťasy spíš volnější. To aby se v nich mohli bez omezení pohybovat. Zároveň je potřeba hledat dresy ze savého a lehkého materiálu.

Ani tohle však není všechno. Dalším účelem dresů je stmelit kolektiv. Myslete si, co chcete, nicméně ve stejném oblečení působí hráči více jako jeden tým. Posílíte tím týmového ducha a pro diváky bude jednodušší rozeznat, kdo hraje proti komu.

Týmové dresy nemusí být drahá záležitost

Ze všech výše zmíněných důvodů by do fotbalových dresů neměly investovat jen profesionální týmy. Určitě si je pořiďte, i pokud hrajete jen vesnickou ligu. Drahá záležitost to není a jistě seženete nějaké sponzory, kteří vám přispějí výměnou za umístění loga na dresu.

Nejen fotbalové dresy za slušné ceny najdete například v e-shopu DDsport.cz. Nabízí několik variant střihových provedení, spoustu barev a také možnost navržení vlastního potisku. Inspirujte se u zahraničních fotbalových týmů, nebo si prostě vymyslete něco úplně originálního. Moderní technologie potisku zajišťují, že se čísla ani loga sponzorů jen tak neseperou.

Teď na jaře je ideální doba na zakoupení nových dresů. Na příští schůzce si tedy s týmem sedněte, vyberte střih, barvy, domluvte se na materiálu, sepište velikosti a co nejdřív objednejte, ať zahájíte sezónu v novém.