Hledáte nápad na originální dárek? Zkuste letecký zážitek

Ačkoliv se říká, že vybírat dárky pro osoby vám nejbližší je nejjednodušší, není tomu tak. Potřebujete vymyslet dárek někomu, na kom vám hodně záleží, ale kdo už vlastně všechno má? Pak pro vás máme jedinečný tip.

Jistě jste už někdy slyšeli moudro, že člověk by měl svůj život naplnit zážitky, nikoliv věcmi. Zkuste se tímto pravdivým rčením inspirovat a nedarujte věc, nýbrž zážitek na celý život. A jaký by měl být? Třeba v oblacích!

Pro dobrodruhy volte seskok padákem

Sháníte naprosto originální dárek pro svého nejlepšího kamaráda či svou drahou polovičku? Pokud mají pro strach uděláno a rádi si nechají putovat žilami trochu adrenalinu, skok padákem pro ně bude neskutečným zážitkem.

Často se říká, že jsou tandemové seskoky návykové, a jakmile skočíte jednou, už vám to nedá a budete muset čas od času tuhle činnost zopakovat. Dost možná tedy svým dárkem odstartujete vášeň pro pozorování světa z oblak.

Můžete vybrat i něco klidnějšího

Sháníte spíš něco, co by v mnohých nevyvolávalo strach? Ani v takovém případě nemusíte zapomínat na vzdušný prostor. Například lety balonem jsou zcela bezpečné a lze je využít i jako dárek pro dvě osoby. Radost uděláte třeba rodičům nebo sobě a své drahé polovičce.

Strach je zbytečný také u leteckých simulátorů. Člověk si může vyzkoušet řídit velké dopravní letadlo a vyrovnat se s nějakým uměle vytvořeným katastrofickým scénářem, aniž by opustil pevnou půdu pod nohama.

Podobných leteckých zážitků se dá zakoupit daleko více. Zahrnují například akrobatické lety, lety vrtulníkem či paragliding a zařídíte je na pár kliknutí přes internet. Poukaz vám přijde e-mailem, vy jej jen vytisknete a už máte dárek připravený. Vzpomeňte si na to, až budete shánět překvapení na poslední chvíli. Do vzduchu se dá vydat skoro po celé ČR, stačí se podívat, jaké letecké středisko je nejbližší vašemu bydlišti.