Vyjeďte spolu poznávat cizí země

Chtěli byste se se svou drahou polovičkou někam vydat, ale na týdenní válení u moře to nevidíte? Dovolenou doma si nikdy tak neužijete, jako když opustíte domov a necháte všechny starosti v Česku. Máte přece i jiné možnosti než moře.

Bohemidan / Pixabay

Hitem poslední doby jsou krátkodobé i dlouhodobější výlety, při kterých objevujete krásy měst. Možná by mohl poznávací zájezd Řím, Paříž, Barcelona či do nějakého jiného města nadchnout i vás. Možnosti jsou vlastně obrovské, k dispozici vám jsou města po celém světě.

Proč vytáhnout partnerku na poznávací zájezd?

Akčnější typy žen, které by se při ležení na pláži ukousaly nudou, budou nadšené. Poznají spoustu nového (architekturu, kulturu, obyvatele, …), možná objeví dokonce nějaký zajímavý obchůdek či dobrou restauraci. Ve městech je toho k vidění prostě víc. A když se vydáte s průvodcem, rovnou rozšíříte své znalosti.

Poznávat můžete jakékoliv město. Pokud jste romantici, potěší vás Paříž, zajímáte-li se o architekturu, nadchne vás Barcelona s výtvory Gaudího apod.

Co doporučujeme?

Jednoznačně poznávací zájezd Paříž. Francie je nedaleko, takže i cenově přívětivá, kromě toho láká nejen svým romantickým prostředím. Pro Francii jsou typické chutě camembertu a šampaňského. Země v sobě skrývá vysoké hory, překrásné pláže, romantické hrady a zámky a také neopomenutelné památky v Paříži!

Paříž je už dlouho vnímána jako hlavní město módy, umění, kultury, gastronomie, historie i architektury. Opravdu každý si tu najde něco, co ho zaujme. Paříž přetéká mezinárodně známými atrakcemi (Eiffelova věž, muzeum Louvre, most zamilovaných, katedrála Notre Dame, sídlo Versailles, Vítězný oblouk, …). Potřebujete ještě další důvody, proč navštívit právě hlavní město Francie?

Zkuste zapátrat po hezkém poznávacím zájezdu třeba na webu CK REDOK TRAVEL. Kromě zájezdů, díky kterým poznáte několik tváří Francie, se zaměřují přímo na Paříž.