Valentýn se blíží

Svátek všech zamilovaných je za dveřmi a vy přemýšlíte, jakou romantickou pozorností vženete své drahé polovičce slzy do očí? Na e-shopu keramika-andreas.cz jí určitě naleznete.IMG_3322

Zamilovaný den, který se slaví pouze jednou v roce, by neměl být opomíjen. Ano, lásku bychom si měli vyznávat kdykoliv a kdekoliv, ale proč 14. února, na svátek všech zamilovaných, si lásku nevyjádřit trochu jinak a pořádně? Potěšte svou lásku nějakým dárkem, který zahřeje. Dárky k Valentýnu vyjadřují upřímnou a čistou lásku.

Romantické srdíčko

Červené srdíčko, to je symbol lásky. A je jedno v jaké podobě. Keramické srdíčko, postavička se srdíčkem, jakýkoliv symbol se srdíčkem, valentýnské přáníčko se srdíčkem. Srdíčko vyjadřuje nejen srdečnost, náklonnost a vstřícnost, ale řekne za vás, že máte rádi či milujete. Dárek v podobě srdíčka je skvělým symbolem lásky a harmonie v partnerském vztahu. Při jeho předávání řekne vše za vás.

V jednoduchosti je krása

Dárky k Valentýnu můžou být jakékoliv. Miluje vaše drahá polovička jednoduchost? Potěší jí i rudá růže či lízátko ve tvaru srdíčka? Na webových stránkách keramika-andreas.cz jsem našla Valentýnské dárky, které neurazí žádnou ženu. Keramické srdíčko různých tvarů a designů můžete darovat jen tak či ho schovat v romantické kytici, či ho přibalit k hodnotnějšímu dárku. Máte doma milovnici kočiček? Keramická kočka se srdíčkem různých tvarů z lásky jí vyrazí dech. Při pohledu na polici, kde se bude vyjímat, jí připomene vaši lásku a domácí štěstí. A určitě nezapomeňte na Valentýnku. Po té všechny ženy touží.

Láska v dárku

Designové nápady na Valentýnské dárky české výroby ke svátku všech zamilovaných můžete shlédnout na stránkách obchodu keramika-andreas.cz, vyrábějící keramické dárky od roku 1990. Valentýnské dárky si můžete osobně vyzvednout v krámku Domácí štěstí ve Voticích, jehož součástí je i vinotéka, takže máte o další dárek postaráno, nebo ve Votické pekárně v Praze na Břevnově. Ukažte dárkem, že je pro vás obdarovaná zcela výjimečná osobnost, kterou nosíte neustále ve svém srdci. Vždyť láska je to jediné, co by nás nemělo opouštět a mělo hřát po celý život.