Ženy si své spodní prádlo vybírají obezřetně a vždy se snaží najít ideální kompromis mezi vzhledem a pohodlím. Muži si však většinou s tím, co pod kalhotami není vidět, hlavu příliš nelámou. A to je chyba. Pokud to máte podobně, měli byste svůj přístup přehodnotit, a to především ze zdravotních důvodů. Možná je to pro vás novinka, ale spodní prádlo může mít velký vliv na zdraví a plodnost!

V posledních letech odborníci diskutují především o slipech. Ačkoliv jde o typ spodního prádla, který ženy na svých partnerech nevidí příliš rády, muži je stále nosí velmi rádi. Problém je v tom, že se vyrábí stále těsnější modely a ty podle mnoha lékařů mohou negativně ovlivnit plodnost. V těsném spodním prádle dochází k zahřívání varlat a spermiím se v teple příliš nedaří. Nechcete-li se přesto těsnějšího spodního prádla vzdát (například při sportování), zvolte zlatou střední cestu v podobě boxerek.

Mnohem lépe jsou na tom trenýrky. Podle odborníků mají na zdraví mnohem příznivější vliv, protože jsou dostatečně vzdušné a volné. Díky praktickému střihu nedochází k přehřívání dolních partií a v létě ani k nežádoucímu pocení.

Ženám se trenýrky líbí, ale rozhodně ne všechny modely. Chcete-li u opačného pohlaví zabodovat, vsaďte na stylové pánské trenýrky Calvin Klein nebo jinou renomovanou značku. Pořídíte-li si nápadité a kvalitní spodní prádlo, nemělo by vadit, že je volnějšího střihu. Vyhněte se však modelům, které svého času nosili naši tatíci. V těch byste si utrhli velkou ostudu.

A co se týče specifického typu – pánských tang – většině žen je shledává za antisexy. Samozřejmě můžete narazit na takovou, která je bude po vás naopak vyžadovat. Sem tam jí udělejte radost, ale příliš to nepřehánějte. Tanga jsou těsná a z hlediska plodnosti nevyhovující.