Pohodlí při práci je základem úspěchu

Lidé, kteří tráví hodiny denně sezením, by si měli uvědomit, že je potřebné dbát na maximální pohodlí a na komfort při práci. Právě z toho důvodu by ve vaší kanceláři nebo pracovně nemělo chybět kromě kvalitního pracovního stolu také luxusní kancelářské křeslo, které vám může zajistit potřebný komfort. Dbát na pohodlné a ergonomické sezení je hlavně v dnešní době plné sedavých zaměstnání opravdu velmi důležité, proto to nepodceňte ani vy a pořiďte si do své kanceláře takovou variantu, se kterou budete maximálně spokojeni.

Podle čeho vybírat?

Kancelářská křesla byste měli vybírat podle několika spolu souvisejících faktorů. Jaké to jsou?

  • Materiál – Jste fanoušky spíše čalouněných křesel, anebo se vám líbí kožená kancelářská křesla? Oboje má své výhody i nevýhody, luxusnějším a majestátnějším dojmem působí ale právě křesla kožená.
  • Ergonomie – Křeslo by mělo mít zpevněnou opěrku, která vás bude jemně tlačit do zad, zejména do beder. Díky tomu bude mít vaše páteř příjemnou oporu a vyhnete se tak komplikacím s bolestmi zad, které mohou potrápit.
  • Cena – Kvalita je sice na prvním místě, ale určitě vás zajímá i cena. Cenovou kategorii volte zejména podle toho, jak moc budete křeslo využívat. Je jasné, že člověku, který vsedě tráví denně deset hodin, se vyplatí investice více, než někomu, kdo pracuje jen dvě hodiny.
  • Další maličkosti – Ocenili byste houpací mechaniku nebo například polohovatelné opěrky o ruce? Možná to vypadá jako nedůležité drobnosti, ale právě tyto maličkosti dokážou vaše sezení mnohonásobně zpříjemnit.

Nakupujte u odborníků

Máte jasno, jaké luxusní kancelářské křeslo byste si představovali? V tom pádě je čas přejít k samotnému nákupu, který můžete zrealizovat prostřednictvím B2B Partnera. Tento dodavatel se může pochlubit bohatou nabídkou, ve které najdete víc než 550 typů v nejrůznějším provedení. Samozřejmostí je sedmiletá záruka a doprava zdarma.