Originální dárky pro extra muže

Blíží se narozeniny nebo svátek Vašeho tatínka a ráda byste ho tentokrát potěšila milým dárkem, který již na první pohled řekne, jak moc Vám na něm záleží? Takové dárky najdete jedině na intenretovém portále Firmy na zážitky. Přesvědčit se o tom můžete sami zde www.firmanazazitky.cz/originalni-darky/.

Naučte se ovládat auto na nepřizpůsobivé vozovce dříve než bude pozdě!

V nadcházejícím podzimním a zimním období, kdy vozovka je více navlhlá než suchá, se i tomu nejzkušenějšímu řidiči hodí umět ovládat auto za každého počasí. Škola smyku v Přibrami poskytuje jedinečnou příležitost naučit se to dříve, než se do nějaké takové nepříjemné situace dostanete. Ve škole smyku se každý řidič naučí umět včas zareagovat a s klidnou hlavou vyřešit i tu nejzapeklitější situaci. Díky zkušeným instruktorům se zde může Váš tatínek naučit zkrotit neovladatelný automobil na ledu, sněhu nebo vodě. Teoretická část se ve škole smyku v Příbrami věnuje fyzikálním zákonitostem jízdy, psychologickým aspektům zvládání smyků, jejich prevenci i klidnému jednání v krizových situacích. V praktické části se řidič zúčastní sérii cvičení na speciálních smykových drahách polygonu. Cvičení se zaměřují na poznávání vlastních řidičských schopností a limitů řízeného automobilu.

Adrenalinová hra paintball nadchne i toho největšího pecivála

Další možností, jak netradičně prožít sváteční den, je adrenalinová hra paintball. Právě při této hře se každému hráči během několik vteřin vlije do krve velká dávka endorfinu. Vzrušení zachvěje každým, kdo se rozhodne tuto hru okusit na vlastní kůži. Zároveň se však můžete těšit na pořádnou smršť zábavy. Spoustu legrace si při paintballu užijí, jak naprostí začátečníci, tak profesionálové. S trochou vojenství můžete tuto hru spojit během projížďky v BVP, a co víc paintballová bitva Vás rozhodně nemine.