Originální dárek pro kamarádku

Dárkem potěšíme každého. Je to znamení toho, že si vzpomeneme, když slaví svátek, narozeniny, je výročí nebo jiný významný den. Nebo obdarováváme jen tak. Je ovšem pravda, že více potěší nápaditý dárek než obligátní dárkové koše, kosmetika, ponožky či různé „blbůstky“, na které se bude prášit. Originální a osobní dárek je určitě lepší.

Dárek pro kamarádku s nápadem

Někdy necháváme výběr dárku na poslední chvíli, a pak ve zbrklosti koupíme ne příliš působivý dárek. Je ale důležité, komu dárek dáváme. Pro někoho ne tak blízkého můžeme vybrat něco univerzálního. Dárek pro kamarádku by měl být však nápaditější. Je lepší si předem vyhlédnout něco, co vás zaujme během roku. Dejte si to do poznámek, a až nastane ten pravý okamžik, jen mrknete na dané stránky. Sázkou na jistotu jsou vždy e-shopy, které nabízí personalizované dárky. Co to znamená? Jde o předměty vyrobené na míru obdarovanému. Takže se často jedná o artikly s fotkami, které mají pro danou osobu velký význam. Může jít o snímky rodiny, fotografie mazlíčků či míst, k nimž má daná osoba vztah. Tyto obrázky se pak aplikují na oděvy (trička, mikiny, tašky, spodní prádlo atd.), dále hrnečky, plecháčky a další produkty. Můžete přidat i vzkaz, který bude přímo od vás.

Originální dárky

Když zmiňujeme fotografie, nelze se vyhnout různým zarámováním, obrazům atd. Velkoformátové obrazy nebo vícedílný fotoobraz představují unikátní dárky, které bude mít kamarádka neustále na očích. Můžete jí pořídit i kalendář například ze společných fotografií, abyste jí připomněli vaše společné zážitky. Z fotek se ovšem dají udělat i dřevěné kousky s motivem právě z fotografie. Ženy také ocení náramek s vygravírovaným vzkazem. Budou vás tak mít neustále na očích. Personalizovaný dárek je zkrátka vždy lepší než zbytečnost, kterou seženete v prvním obchodě. Ptáte se, co doporučíme do záložky, jak jsme navrhovali výše? Web Dareckyodsrdce.cz, kde je možností, jak podarovat kamarádku osobním dárečkem od srdce.