Nechte se vystřelit ke hvězdám s tantrickou masáží!

Zkusit se má všechno a tantarická masáž by na seznamu „musím zažít“ neměla chybět ani vám. Nepleťte si ji s erotikou. Tantra je o silném prožitku vlastního těla, energie a současně i intimity. Nebojte se jí! Vystřelí vás ke hvězdám!

kerdkanno / Pixabay

Speciální technika probudí skrytou energii

Tantrická masáž využívá specifických technik. Masérka se vás bude dotýkat po celém těle, zaměří se na hlavně na intimní partie a právě v tom je ukryto kouzlo tantrické masáže. Využívat bude také různé pomůcky. Cílem masáže je uvolnit v těle nahromaděnou energii. Je úplně běžné, že v průběhu masáže či na jejím konci dojde k vyvrcholení. Vše se odehrává v intimním prostředí, kde budete jen vy a masérka. Stud není na místě, právě naopak – je žádoucí se poddat a vychutnat si neobvyklost! Cílem je, aby se vaše tělo maximálně uvolnilo. Budete hýčkáni celkem 1, 5 hodiny. Masáži předchází sprcha, aby bylo vaše tělo čisté a připraveno na dokonalý prožitek.

Masérka je při masáži úplně nahá, případně se může obléknout do sexy prádélka. POZOR – nepleťte si masáž s erotickými službami! Sexuální praktiky nejsou součástí této masáže, a pokud byste dělali masérce návrhy, masáž by ukončila!

I jako pomoc!

Tantrická masáž s vyvrcholením má blahodárné účinky na mysl a prospívá tělu. Je doporučována i mužům, kteří mají problémy s erekcí či s předčasnou ejakulací. Prospívá také při depresích a mezi její účinky patří uvolnění svalů a podpora krevního oběhu.

Pro vás i pro ni

Na tantrické erotické masáže se objednejte v Excelent masáže Praha. Nabízí zde masáže pro muže a také pro ženy. Specialitou je společná masáž pro dva, kterou určitě zpestříte váš vztah. Během této masáže zažijete společné vyvrcholení. Nic intimnějšího ve vztahu dvou lidí neexistuje. Dále v Excelent masáže Praha nabízí masáž hráze, masáž penisu, prostaty a další. Budete nadšeni!