Kožené kabelky, peněženky, opasky, batohy… Ideální dárky pro muže i ženy

Duben, květen i letní měsíce jsou plné oslavenců, nepřijde vám? A pak už se pomalu, ale jistě blíží vánoční svátky a lidé hledají maličkosti, přitom užitečné, které potěší a naši milí je neodloží do kouta a budou je používat. Celý rok je spousta příležitostí, kdy přemýšlíme o dárcích, které oslavence potěší a budou tím pravým pro něj. Už vás někdy napadlo darovat něco koženého? Doplňky z kůže jsou velmi hezké, luxusní, kvalitní a uděláte s nimi radost mladým, starším, ženám i mužům. Z čeho můžete vybírat?

Zaměřeno na pány

Pánové často udělají jednu velkou chybu. Sice se dovedou krásně obléknout do padnoucího obleku, ale celkový dojem snadno pokazí starým, nebo nekvalitním, levným opaskem. Tak, jako je důležité mít kvalitní a čisté boty, je stejně podstatné mít kvalitní pásek. Kožené opasky, jsou skvělým dárkem, který využije muž mladý i starší. Stačí znát přibližnou délku obvodu pasu, a vybrat nějaký s hezkou sponou.

Víte-li, že muž nosí hnědé boty, je hnědý pásek ideální volbou. Jestliže si nejste jistí, sáhněte po černém, je víc univerzální a hodí se i do jiného typu kalhot, než jsou společenské.

Co se týče přezky, nevolte žádnou přílišně zdobenou, např. ve stylu westernu, nebo rocku. Ten je vhodný pouze tehdy, když tento styl daný muž nosí často, nebo se účastní akcí v tomto stylu. Běžný muž s klasickým stylem je však nevyužije. Lepší je zvolit pásek s jednoduchou přezkou, která nebude rušit celkový dojem.

Dámy a jejich kabelky

Dostat kabelku je pro ženy tak příjemné… Dámské kožené kabelky nabízí mnoho rozmanitých podob. Můžete vybrat jednoduchou bez postranních kapes, s jedním popruh nebo dvěma, v jedné barvě nebo pestré, ale také v kombinaci s látkou. V létě jsou stylové batohy zhotovené z kůže a květované textilie, ale také vaky, které pojmou vše potřebné pro pohodové letní odpoledne.

Peněženky a aktovky pro pány

Vrátíme se zpět k mužům. Ti mladí, přibližně dvacetiletí, rádi dělají dojem na děvče, které mají rádi. Tu a tam ji mohou pozvat na večeři, a tehdy je důležité, aby měli peněženku, která jim neudělá špatný dojem. Jak před obsluhou, tak před slečnou. Pánové i kluci na hezkou peněženku často nedbají, ale dobré je obměňovat ji alespoň po dvou, třech letech. Kožené peněženky pánské vydrží v hezkém vzhledu většinou déle, záleží na tom, kde ji muž nosí.

Společnost kubatkuze.cz nabízí pánské kožené peněženky v několika typech. Jsou velikostně vyhovující na peníze i základní doklady nebo karty, což drtivá většina mužů ocení. Mají hezký, jednoduchý vzhled a působí elegantně. Kvalitní zpracování a použitá kůže znamenají, že peněženka vydrží hezká a funkční skutečně dlouho.

Podívejte se na kompletní nabídku zboží české společnosti s tradicí od roku 1988 a vyberte dárek sobě, příteli nebo kamarádce. Uvidíte, že trefíte do správného.