Jak zajistit peníze před ztrátou hodnoty? Využijte zlato pro investici

Bohatí lidé moc dobře vědí, že bohatství nevzniká pouze tím, že peníze leží na účtu. Přemýšlí totiž nad budoucností a snaží se hodnotu svého majetku udržovat a v ideálním případě i zvyšovat s pomocí chytrých investic. Jedním ze způsobů je uložení peněz do zlata, protože jde o spolehlivou a stabilní investici. V aktuální době je navíc zvýšený zájem právě o nákup zlata, což se projevuje na jeho rostoucí ceně.

Zlaté cihličky

Certifikované zlaté cihličky jsou způsobem, jak vyřešit potřebu investice. Vzhledem k dlouhé tradici, velké odolnosti, snadné prodejnosti a mobilitě jde o jednu z nejvíce stabilních příležitostí pro investici. Zlato totiž do své ceny nepromítá inflaci, takže si udržuje stabilní hodnotu i ve chvíli, kdy měna padá dolů.

Pořiďte si dostatek zlata

Pořídit si investiční zlato rozhodně není pouze výsadou velkých investorů. Nabízí se totiž jako skvělá příležitost i pro naprosto obyčejné lidi, kteří chtějí mít jistotu, že mají někde uložený svůj majetek. Za výhodnou cenu lze pořídit například zlaté cihly od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. Příjemným bonusem je také fakt, že při nákupu zlatých slitků neplatíte DPH. I z toho důvodu vychází zlato výhodněji v porovnání s diamanty či investicemi do starožitností. Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí.

Návštěva specializované prodejny nebo nákup na internetu

Pokud chcete pořídit investiční zlato, nejlepší je návštěva české mincovny. Specializovaná prodejna v Obecním domě nabízí pestrý výběr menších i větších zlatých slitků. Kromě toho máte příležitost nakoupit vše potřebné i na internetovém obchodě www.zlate-mince.cz, takže investici hravě zvládnete i z pohodlí domova. Veškeré kousky jsou s potřebnými certifikáty a pozitivně hovoří také více než 17 let tradice s distribucí tohoto drahého kovu.