Jak nenechat v baru majlant

Jdete s kamarády popíjet a řešíte, jak za alkohol neutratit majlant? V tu chvíli, kdy pijete, toto vůbec neřešíte, ale mnohem horší to je druhý den, kdy vám dojde, že v peněžence nemáte ani ťuk. Chtěli byste ušetřit a přitom se dobře pobavit?

Unsplash / Pixabay

Dělali jsme to jako mladí a udělat to klidně můžeme znova. Před odchodem do baru si dejte již pár drinků doma. Díky tomu přijdete již v náladě, a v baru se pak už jen dorazíte.

Vyberte si takový podnik, kde se neplatí vstup. Není nutné platit za to, že se do baru jdete bavit, ale plaťte pouze za to, co opravdu vypijete. Jestliže řešíte, jak se dostat domů, tak vyhoďte číslo na taxíka, ale o odvoz raději požádejte někoho známého, nebo si zajistěte přenocování u toho, kdo bydlí poblíž.

Nepijte drahé značky, ale volte ty cenově dostupné. Než vyrazíte, tak se pořádně najezte, protože po alkoholu vám vyhládne, a jste schopni si pak dát cokoliv za jakoukoliv cenu. Proto určitě nechoďte pařit s prázdným žaludkem.

Do baru si vezměte jen tolik peněz, kolik skutečně chcete utratit. Neplaťte kreditní kartou. V opilosti se díky ní můžete pořádně rozjet, aniž byste si toho všimli. Líbí-li se vám nějaká slečna, či žena na baru, tak ji místo na drink, vyzvěte k tanci. Pozvání na drink, by se vám mohlo pořádně prodražit.

Pokud skutečně řešíte svoji finanční situaci, tak raději zůstaňte doma. Pozvěte své kamarády s lahví něčeho dobrého k vám a pobavte se tam. Úplně nejlepší je, když se pozvete k někomu dalšímu, protože potom ráno nemusíte řešit úklid a vyhazovat hosty, kteří se rozhodli, že u vás přespí. Pokud budete pít u někoho, můžete se svobodně rozhodnout, v kolik odejdete a před odchodem samozřejmě nemusíte vůbec nic uklízet. Přitom všem se však pobavíte a užijete si spousty zábavy. Nezapomínejte na to, že byste to s pitím neměli přehnat až tak, aby vás druhý den bolela hlava.