Chystáte se do zahraničí? Zaparkujte přímo na letišti like a boss a víc neřešte

Zasloužená dovolená je na spadnutí a přemýšlíte, jak se elegantně vyhnout transferu na letiště. Opravdu vás čeká trmácení emhádéčkem, nebo v lepším případě přestup do taxíku? Nic z toho absolvovat nemusíte, pokud využijete službu Smile Parking. Umožní vám zaparkovat přímo na letišti – jen sto metrů od terminálu. O vaše auto se postará profesionál, který ho odveze na hlídané parkoviště. Po příletu na vás bude vozidlo čekat s plnou parádou.

Parkování na Letišti Václava Havla Praha nebylo nikdy tak snadné jako nyní. Parkovacích ploch se sice v jeho okolí nachází víc než dost, ale všechna od něj dělí několik kilometrů. V praxi to znamená transfer, a tedy zbytečné zdržování a stres. Přesněji znamenalo, protože nyní se můžete zaparkovat vlastním vozem až v bezprostřední blízkosti terminálů. Kvalifikovaný řidič přebere klíčky, a následně auto dopraví na nedaleké parkoviště.

Hlavně žádné složitosti

Proces předání vozu je překvapivě rychlý. Trvá jen několik minut, v rámci kterých šofér Smile Parkingu pořídí pár fotek, zapíše stav tachometru, převezme klíčky, technický průkaz a zelenou kartu, a nakonec vám dá k podpisu přehledný předávací protokol.

https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Váš poklad bude v bezpečí

O auto se bát nemusíte. Počká na vás na cca 5 km vzdáleném hlídaném parkovišti, kde bude ve větším bezpečí, než před vaším domem. Překonat plot s ostnatým drátem, vyhnout se infračerveným paprskům hlídajícím integritu obvodu areálu, obelstít fyzickou ostrahu a nebýt přitom vidět na kamerovém systému – to je úkol pro někoho minimálně na úrovni Nicolase Cage ve filmu 60 sekund. Nicméně, stát se může cokoliv, proto je samozřejmostí pojištění s krytím do 3 mil. Kč.

Vašemu vozu se navíc dostane řádné pozornosti. Pracovníci Smile Parkingu ho podrobí důkladnému ručnímu mytí a nevynechají ani interiér. Naleštěná kára na vás bude po příletu čekat tam, kde jste ji opustili. Potřebujete snad ke spokojenému životu něco víc?