iDirection – kompletní servis pro Xiaomi, Samsung, Apple a Huawei

Rozbil se vám váš chytrý telefon? Displej nereaguje na dotyk, obraz se zasekl nebo úplně zhasl, tlačítka nefungují – to je noční můra snad každého majitele chytrého telefonu. I když jsou tyto komplikace nepříjemné, vyřešit je můžete během chvíle.

Ať už vlastníte iPhone od Apple, mobilní telefony od Huawei, Samsung nebo Xiaomi, v případě rozbití už nemusíte dlouze hledat kvalitní opravnu. iDirection najdete v Praze, Hradci Králové nebo v Liberci. Společnost nabízí kompletní podporu všech zmiňovaných značek. V případě poruchy se dočkáte kvalitního servisu telefonu a rychlé profesionální opravy.

Přehledné informace na dosah ruky

Pokud vás zajímají novinky ze světa mobilních telefonů, zavítat můžete na webové stránky iDirection. Tam najdete různé odborné články a technické návody, které poslouží i běžnému uživateli telefonu. Společnost spolupracuje s předními českými Apple magazíny a snaží se tak svým zákazníkům přinášet stále nové informace.

Větší závady však nechte na profesionálech. V iDirection vám poskytnou rychlý servis telefonu. Na internetových stránkách najdete kompletní přehled poskytovaných služeb včetně jejich ceny. Navíc je zde i doba trvání opravy, což je velmi praktické. Pokud máte na svém iPhonu rozbitý displej, rovnou víte, že jeho oprava bude trvat asi 45 minut. Seznam jednotlivých operací si můžete prohlédnout ke každému modelu zvlášť. Propracované webové stránky nabízí komplexní zpracování ceníku včetně doby trvání opravy.

Příslušenství, zálohy a poradenství

iDirection poskytuje kromě oprav také konfiguraci zařízení, a to včetně nastavení zařízení, synchronizace, zálohování dat, ale také poradenství.

Záruční opravy jsou zajišťovány pro všechna mobilní zařízení značky Samsung, které pocházejí z české či slovenské distribuce. Pozáruční servis je prováděn také u zařízení značky Samsung. Společnost se soustředí na kvalitu a rychlost – jejich předností jsou náhradní díly skladem.

Pokud potřebujete se svým zařízením pomoci nebo si nevíte rady, společnost poskytuje také poradenství. Pomůže vám s výběrem aplikací a programů do vašeho telefonu, ale pomůže také s výběrem vhodného zařízení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám. Při výměně telefonu za jiný model můžete počítat také se zálohováním dat, nebo i s přechodem na Android z jiné platformy, a to včetně přenosu fotografií, videozáznamů, ale i kontaktů a dat z kalendáře.

Všechny pobočky iDirection, tedy servis v Praze, Hradci Králové a Liberci – nabízí stejné služby. Ty jsou především kvalitní, bonusem je potom to, že jsou také rychlé.