Vhodné řešení pro likvidaci odpadních vod v domácnosti

Potřebujete pro svoji domácnost vyřešit likvidaci odpadních vod? Výborným řešením může být domovní čistírna odpadních vod, která je navíc ekologická. Přečištěnou vodu z domovní ČOV lze znovu použít, a to například k zalévání zahrady nebo ke splachování toalety. S kompletním vypracováním projektu domovní ČOV i s vyřízením formalit na příslušných úřadech vám pomůže společnost ZAKRA.

ZAKRA je specialistou na projekty domovních ČOV, vyřeší pro vás vše od A do Z, tedy od projektu po úřady. Na firmu ZAKRA se můžete plně spolehnout, má za sebou již stovky projektů a její odborníci si poradí také s nestandardní situací. Znají všechny typy domovních ČOV a navrhnou pro vás nejvhodnější řešení. Prioritou společnosti ZAKRA je kvalitní práce, rychlost dodání a příznivé ceny.

Podívejte se na webové stránky firmy ZAKRA, najdete zde postup prací při řešení domovní ČOV, ukázky realizovaných projektů a také přehled veškeré vodohospodářské činnosti firmy. ZAKRA působí po celé republice, můžete se tedy na ni obrátit odkudkoliv, navíc je možné také vše vyřešit online z pohodlí domova. Využijte rovněž možnosti sjednat si úvodní nezávaznou konzultaci zdarma s odborníky společnosti ZAKRA.