Už jste viděli nové fotopasti od značky FOXcam? Poznejte je blíže!

Na veletrhu Natura Viva proběhlo již tradičně představení nových fotopastí značky FOXcam. Tyto modely přitom sklidily mimořádný úspěch u myslivců i přátel přírody. Co všechno nabízejí?

FOXcam 3G se pyšní velmi rychlou dobou spouště

Fotopast FOXcam 3G dokonale splní vaše představy o moderním a funkčním přístroji. Nabízí přitom zejména velmi rychlou dobu spouště (0,25 sekundy), díky čemuž se jedná o perfektní nástroj pro zachycení rychlých dějů.

Rovněž se pyšní velmi silným neviditelným nočním přísvitem, který dokáže prosvítit scénu až na vzdálenost 25 metrů. A za zmínku stojí i skutečnost, že lze na stávající objektiv jednoduše našroubovat makro čočku, která vám umožní pořízení zajímavých a detailních snímků i na kratší vzdálenosti.

Fotopasti vévodí velká 2,2“ LCD obrazovka, která se nachází v přední části přístroje a je doplněna o dobře uspořádanou klávesnici. Srdce přístroje tvoří velmi rychlý 3G modem a o bezproblémový chod se stará 12 AA baterií s životností více než 12 měsíců. FOXcam 3G rovněž podporuje přídavný makro objektiv pro focení velmi detailních fotografií i na krátké vzdálenosti a nabízí extrémní dosah PIR čidla.

FOXcam FORESTER si snadno nastavíte

Druhou novinkou je fotopast FOXcam FORESTER, která vyniká jednoduchým nastavením v češtině. Stačí pouze nastavit datum, čas, vybrat režim a prodlevu focení a můžete začít fotopast používat. Model dále nabízí extrémně silný noční přísvit, díky kterému je schopný rozzářit scénu až na 30 metrů. A navíc ji pořídíte za příznivou cenu.

Více informací ohledně fotopastí najdete na webu www.eshop-fotopasti.cz.