Sháníte kolimátor? Máme pro vás tipy na TOP modely, mezi kterými můžete vybírat

Pokud se zabýváte sportovní či rekreační střelbou, pravděpodobně vám není potřeba pojem kolimátor blíže vysvětlovat. Jedná se zkrátka o praktické zařízení, díky kterému se zlepšíte ve střelbě. V oblasti kolimátorů symbolizuje známou značku Holosun. Jejich kolimátory totiž skvěle vydrží i hrubé zacházení a nemají problém snášet zpětné rázy od zbraní větších ráží.

Prestižní řada vyniká svým provedením

Kolimátory Holosun jsou k dostání ve více řadách. My se v tomto článku zaměříme na tu nejvyšší pojmenovanou jako Elite. Na těchto kolimátorech se používají ty nejprestižnější materiály a technologie. Modely jsou zhotoveny z titanu a disponují mimořádně odolnou povrchovou úpravou.

Vyberte si ze dvou modelů

Abychom byli konkrétní, vybrali jsme pro vás dva Holosun kolimátory, které slibují perfektní výkon a dlouholetou výdrž.

Holosun HE530GR

Prvním z nich je model Holosun HE530GR, který je vyrobený z titanu a disponuje průměrem 30 mm. Najdete u něj tečku 2 MOA, přepínatelný obrazec 65 MOA s tečkou 2 MOA a obrazec pro brokovnici 65 MOA.

Zároveň se pyšní rychlou QD upínací montáží a průhledovými flip-up krytkami. Samozřejmostí je mimořádně odolná konstrukce – tento kolimátor je totiž vhodný i do extrémního prostředí. Na baterii CR2032 dokáže skvěle pracovat až 5 let.

Holosun HE512T

Druhým zajímavým modelem je Holosun HE512T, u kterého si můžete vybrat mezi zelenou a červenou diodou.

Tento kolimátor disponuje stejně jako předchozí model tečkou 2 MOA, přepínatelným obrazcem 65 MOA s tečkou 2 MOA a obrazcem pro brokovnici 65 MOA. Zařízení se navíc pyšní solárními panely, pomocí kterých lze kolimátor jednoduše nabíjet (za dobrých světelných podmínek). Na první pohled vás jistě zaujme velmi odolná konstrukce a moderní design.

A stejně jako Holosun HE530GR, i tento model je schopen na baterii CR2032 fungovat až 5 let.

Pro více informací z oblasti kolimátorů navštivte web www.holosun.cz.