Pokud se zabýváte sportovní či rekreační střelbou, pravděpodobně vám není potřeba pojem kolimátor blíže vysvětlovat. Jedná se zkrátka o praktické zařízení, díky kterému se zlepšíte ve střelbě. V oblasti kolimátorů symbolizuje známou značku Holosun. Jejich kolimátory totiž skvěle vydrží i hrubé zacházení a nemají problém snášet zpětné rázy od zbraní větších ráží.

Prestižní řada vyniká svým provedením

Kolimátory Holosun jsou k dostání ve více řadách. My se v tomto článku zaměříme na tu nejvyšší pojmenovanou jako Elite. Na těchto kolimátorech se používají ty nejprestižnější materiály a technologie. Modely jsou zhotoveny z titanu a disponují mimořádně odolnou povrchovou úpravou.

Vyberte si ze dvou modelů

Abychom byli konkrétní, vybrali jsme pro vás dva Holosun kolimátory, které slibují perfektní výkon a dlouholetou výdrž.

Holosun HE530GR

Prvním z nich je model Holosun HE530GR, který je vyrobený z titanu a disponuje průměrem 30 mm. Najdete u něj tečku 2 MOA, přepínatelný obrazec 65 MOA s tečkou 2 MOA a obrazec pro brokovnici 65 MOA.

Zároveň se pyšní rychlou QD upínací montáží a průhledovými flip-up krytkami. Samozřejmostí je mimořádně odolná konstrukce – tento kolimátor je totiž vhodný i do extrémního prostředí. Na baterii CR2032 dokáže skvěle pracovat až 5 let.

Holosun HE512T

Druhým zajímavým modelem je Holosun HE512T, u kterého si můžete vybrat mezi zelenou a červenou diodou.

Tento kolimátor disponuje stejně jako předchozí model tečkou 2 MOA, přepínatelným obrazcem 65 MOA s tečkou 2 MOA a obrazcem pro brokovnici 65 MOA. Zařízení se navíc pyšní solárními panely, pomocí kterých lze kolimátor jednoduše nabíjet (za dobrých světelných podmínek). Na první pohled vás jistě zaujme velmi odolná konstrukce a moderní design.

A stejně jako Holosun HE530GR, i tento model je schopen na baterii CR2032 fungovat až 5 let.

Pro více informací z oblasti kolimátorů navštivte web www.holosun.cz. 

Sdílejte