Potřebujete zajistit ostrahu vašeho domu? Pořiďte si fotopast

Chcete ochránit svůj dům před vandaly a zloději? V tom případě jistě přemýšlíte nad pořízením určitého sledovacího systému. Oproti propracovaným kamerám vychází fotopasti finančně mnohem lépe. Zajímá vás, z jakých modelů můžete v současné době vybírat?

Vsaďte na ověřenou značku FOXcam

Na trhu pochopitelně najdete velké množství modelů, které se liší svou cenou i kvalitou. Perfektního zástupce fotopastí s dobrým poměrem mezi cenou a výkonem symbolizuje značka FOXcam, a to konkrétně její dva modely.

TIP: Prohlédněte si bohatou nabídku nejrůznějších fotopastí na ochranu majetku.

Levnější model RANGER

První zajímavý typ symbolizuje fotopast RANGER, která perfektně splní vaše představy o levném, ale zároveň funkčním přístroji. Seženete ji již za 2 490 Kč. Dokáže monitorovat okolí až do vzdálenosti 12 metrů a veškeré snímky ukládá na vloženou SD kartu.

Výrobci přitom použili speciální technologii FOXraw, díky které se dočkáte perfektně ostrých snímků s vysokou hloubkou barev. Noční snímky pořizuje s minimálním množstvím šumu, a proto váš dům spolehlivě ochrání i v noci.

FOXcam SG880MK-18mHD s odesíláním

Druhým modelem, který rozhodně stojí za zmínku, je FOXcam SG880MK-18mHD. Tuto fotopast lze zakoupit již za 4 990 Kč a za tuto cenu získáte kvalitní přístroj, kterého nebudete litovat. Pořízené snímky dokáže odesílat pohodlně na váš e-mail nebo mobilní telefon. A nechybí ani praktická možnost správy na dálku.

Obrysově dokáže tento model zachytit i objekty vzdálené až 30 metrů od fotopasti a podobně jako předchozí model pořizuje noční snímky v perfektní kvalitě.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.