Potisk předmětů zvládnete i sami s kvalitními termolisy

Která firma by se alespoň tu a tam nepotýkala s otázkou, kde si nechat vyrobit reklamní předměty. Nebo lépe řečeno, kde si nechat potisknout svým logem, obrázky, textem hrnky, obaly na telefon, klíčenky a podobně. Pokud jde o firmu větší, potisk těchto předmětů ji může ročně přijít na spoustu peněz. Proto není od věci pohlédnout se po termolisech na potisk a vše, co potřebujete, si jednoduše a mnohem levněji potisknout svépomocí.

Co pro vás udělá termolis

Termolis na potisk je šikovný pomocník pro všechny, kdo chtějí propagovat svou firmu, potěšit zákazníky, zaměstnance, mít kancelářské potřeby se svým logem a podobně.

Kupříkladu tepelný 3D lis vakuum lis pro subliminační potisk je multifunkční lis, který je určen k potisku 3D předmětů. Hodit se vám bude pro potisku hrnků, přívěšků, krytů na telefon, pouzder na tablet, kamenné desky, talířky a mnohé jiné. Funguje tak, že je odsávačem zcela odveden vzduch ze zařízení, tím vznikne vakuum, které přitiskne tepelně odolným silikonem předmět k potisku k podložce. Horní a dolní topná deska, které mohou pracovat současně, nebo každá zvlášť zajistí stabilní teplotu.

Obsluha je snadná. Stačí nastavit LCD hodiny a termostat. Topnou desku pokrývá teflon, což zajišťuje nepřilnavost předmětů. Lis můžete nyní koupit s 20-ti % slevou.

Využijte i řezací plotr

Stejně tak by se vám mohl hodit i nový řezací plotr. S jeho pomocí můžete zhotovit i složité výtisky mající rozličný povrch, různé vzory nebo výřezy. To, co neumí obyčejná tiskárna, hravě zvládne právě plotr. Co se týče funkčnosti, rozlišujeme tři typy: řezací plotr, kreslicí plotr, řezací a kreslicí plotr. I když budete chtít zhotovit nejsložitější projekty, s plotrem je zvládnete.

Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte kontaktovat společnost termolisy.cz. Poradí vám jak s výběrem, tak s dotazy na funkčnost, techniku tisku, řezu a podobně. Nyní navíc tuto techniku můžete zakoupit za akční ceny.