Nová fotopast BolyGuard MG984G-36M: Čím se pyšní a v čem vyniká?

V nedávné době byla na trh uvedena nová fotopast BolyGuard MG984G-36M. Někteří lidé ještě před jejím uvedením očekávali, že bude oproti svému předchůdci vybavena pouze určitými softwarovými změnami. Výrobce však šel o něco dále a tato fotopast toho má hodně co nabídnout. Přečtěte si, v čem přesně vyniká.

Rychlejší modem, nižší spotřeba energie

Fotopast BolyGuard MG984G-36M se pyšní rychlejším 4G+ LTE modemem, který navíc vyniká nižší spotřebou energie. Dále je tento model vybaven i některými užitečnými funkcemi. Dokáže například přepisovat zaplněnou SD kartu a také je možné jej chránit heslem.

Těšit se můžete na nový typ 4G antény s kloubem, který zajišťuje kvalitnější signál a rovněž snižuje spotřebu energie fotopasti.

Špičkové rozlišení fotografií

Velkou výhodu symbolizuje opravdu velké rozlišení fotografií o velikosti 36 Mpx, které je softwarově interpolováno. Dále disponuje nadstandardně velkým C-mos čipem s nativním rozlišením 14 Mpx, který se postará o velmi čisté a kvalitní záznamy.

Fotopast zároveň podporuje cloudové úložiště Molnus, které u majitelů fotopastí získává na čím dál větší oblibě. A není se čemu divit. Nastavení přístroje je totiž díky němu opravdu snadné.

Jasné a syté barvy

Pořízené fotografie z fotopasti BolyGuard MG984G-36M vás na první pohled zaujmou velmi věrným zachycením barev. Nechybí ani perfektně vykreslené stíny a světla.

U nočních snímků navíc krásně funguje noční expozice. Pokud se těsně před fotopastí vyskytuje nějaká překážka, fotopast dokáže inteligentně upravit fotografii tak, aby výsledek nebyl přepálený.

Tím se liší od většiny levných a nekvalitních fotopastí, které neumí příliš věrně vykreslit barvy.

Pro více informací ze světa fotopastí navštivte web www.eshop-fotopasti.cz.