Miniaturní špionážní kamera vám usnadní život

Propiska, brýle nebo hodinky, a v nich ukrytá špionážní kamera nejsou jen výsadou akčních filmových hrdinů, ale pronikají i do našich životů. Jsou situace, kdy je dobré mít přehled třeba o tom, co se děje doma, když tam nejsme. Rafinovaná špionážní kamera snadno odhalí, jak se chovají naši domácí mazlíčci, jakmile zůstanou sami, bez dozoru.

Zrovna tak nenápadná domácí meteostanice začne díky skryté špionážní kameře snímat obraz i zvuk, pokud se v jejím zorném poli objeví pohyb. Domov i kancelář tak můžeme mít svým způsobem neustále pod kontrolou a odhalit, kdyby se k nám třeba vloupal zloděj. Výborně pro tento účel poslouží i nástěnné hodiny nebo budík. Přístroje pracují jako dokonalý detektor pohybu a jsou vybaveny dálkovým ovládáním. Samozřejmostí je, že záznam uchovají pro pozdější potřebu.

Špionážní technika nepatří jen do rukou detektivů, ale pomohou třeba studentům jako dokonalý videodiktafon, když si chtějí pořídit záznam přednášky. V takovém případě může být kamera ukryta například v klíči od auta.

Na první pohled obyčejné psací pero se díky mimořádně kvalitní, barevné Full HD kameře mění na skvělého pomocníka, který umí nejenom snímat zvuk a obraz, ale také pořizuje fotografie. Ovládání je naprosto jednoduché, stačí jeden stisk tlačítka.

Špionážní sluneční brýle mají rovněž něco do sebe. Dovolí vám nerušeně sledovat okolí a pořizovat záznam. Zachytí zvuk i obraz, a vy přitom máte volné ruce. Kamera je sice miniaturní, ale díky své vysoké rozlišovací schopnosti si poradí i se snímáním textových dokumentů. Na jedno nabití dokáže pracovat až 80 minut.

Výhodou této kvalitní špionážní techniky je snadná obsluha a vysoká spolehlivost. V e-shopu www.cel-tec.cz si můžete vybrat přesně to, co potřebujete, zboží je výborně popsáno, takže se v sortimentu okamžitě zorientujete.