Kvalitní dílenské skříně a další nábytek pro průmyslové objekty

V moderních dílnách by neměl chybět odolný nábytek, jako jsou skříně, ponky, vozíky, úložné prostory na nářadí a spojovací materiál. Současný trh je rozmanitý a zakoupit si můžete dílenský nábytek složený z různých prvků. V následujících řádcích vám prozradíme, na co byste neměli zapomenout.

Pokud si chcete vytvořit příjemné pracovní prostředí, měli byste nejprve sáhnout po ergonomickém nábytku, jenž zvládne každodenní používání a náročnější podmínky. Velice žádané jsou plechové skříně a ponky.

Ponk je středobodem dílny

Jednou z nenahraditelných součástí dílny je ponk, respektive pracovní stůl, u něhož je kladen důraz na stabilitu, odolnost a dlouhou životnost. Právě z daného důvodu ponk disponuje bytelnou kovovou konstrukcí a masivní dřevěnou deskou, na které se odehrává dílenská tvorba. Vybrat si můžete, jestli má mít stůl i kolečka, a potom ho bez problémů přesunete z jednoho místa na druhé. V případě, že má ponk zůstat jen na jednom místě, obejdete se i bez koleček.

Dílenské skříně v mnoha variantách

V první řadě je nezbytné rozlišit, co chcete do dílenské skříně uschovat, protože jsou například speciální verze pro chemikálie a kapaliny. Skříň si vybavíte různými doplňky, a to třeba držáky a háčky. Samozřejmostí jsou větrací otvory.

Specifickou kategorií jsou vertikální skříně s výsuvným oboustranným perfopanelem. Dveře jsou vertikální a výsuvné, používají se u nich plastové boxy a nosnost jednoho panelu se pohybuje okolo 75 kilogramů. Dále je k dostání klasická dílenská skříň křídlová s vysokou nosností a rozmanitými nástavci.

Velice oblíbený je kompatibilní dílenský nábytek od společnosti POLAK CZ s.r.o., která je známá na tuzemském trhu jako výrobce odolného a stabilního nábytku nejen do dílen. Neustále své produkty inovuje, zaměřuje se na ergonomii a připravuje takové prvky, které jsou maximálně praktické a funkční.