Kožené pouzdro na MacBook působí elegantně jako notebook sám

Produkty značky Apple jsou tak moc designově vychytané, že je doslova škoda je kazit nějakým obalem. Na druhou stranu jsou dost drahé na to, aby je člověk vůbec nechránil před případným poškrábáním. Aspoň na přenášení se hodí mít nějaký obal. Jenže jaký, aby respektoval eleganci MacBooku?

MacBook a kůže jdou výborně dohromady, takže kožené pouzdro na MacBook je vynikající volbou. Působí luxusně, a přitom výborně plní svůj účel – chrání MacBook před poškrábáním a znečištěním.

Kožené pouzdro na MacBook od české firmy

Není ovšem kůže jako kůže. Chcete-li, aby vám kožený obal na MacBook Air 13 nebo MacBook Pro dlouho vydržel, je třeba sáhnout po kvalitě. Nemusíte se poohlížet nikde daleko, v Praze máme jednu firmu, která se na výrobu kožených obalů specializuje. Jmenuje se Voyage a vyrábí i kožená pouzdra na iPhony.

Vyberte si to svoje kožené pouzdro

Značka Voyage má v sortimentu více obalů na MacBooky, všechny v různých velikostech, takže se hodí pro MacBook 12, MacBook Air i MacBook Pro. Stačí si jen vybrat.

  • Oblíbená je například kožená taška na MacBook Pro 13, která má zapínání na značkový YKK zip a na zadní straně kožené držadlo.
  • Velmi pěkně vypadají také kožená pouzdra ANKER mající design obálky.
  • Někomu se možná zalíbí jednoduchý kožený obal bez zapínání, do nějž stačí MacBook zastrčit.

Všechna pouzdra jsou vyrobena z kvalitní kůže a ručně.

Kožené obaly z italské kůže a vlněné plsti

Na výrobu pouzder a obalů se využívá prémiová italská kůže, což poznáte hned na první pohled. Na kůži jsou vidět drobné jizvy, mírné barevné rozdíly a vrásky, to jsou jasné znaky přírodní kůže.

Dále je využívána 100% vlněná plsť, která se nachází uvnitř obalu. Samotný povrch kůže by pro MacBook nebyl tolik šetrný, proto se podšívá plstí, která je jemná.

Každé pouzdro je možné na vyžádání opatřit monogramem, abyste měli opravdový unikát.