Hliníkové profily objednávejte u profesionála

Hliníkové profily jsou důležité pro stavební účely a taktéž pro další činnosti. Kdykoliv plánujete zahájit stavbu rodinného domu, bez profilů se rozhodně neobejdete. Současný trh je navíc rozmanitý a vybrat si můžete hned z několika dodavatelů, ovšem ne všichni jsou spolehliví a féroví. V následujících řádcích vám nejenže prozradíme výhody hliníkových profilů, ale představíme vám i společnost, na kterou se můžete obrátit.

Výhody hliníkových profilů

Hliníkové profily jsou odolné proti korozi. Nejlepší na používání hliníkových profilů je to, že jejich hustota je relativně menší než u mědi a mosazi, navíc jsou odolné proti korozi. Kvalita hliníku je dlouho nenarušená, a to i v náročných podmínkách. V případě, že jde o měděný plech, měděné trubky nebo mosaz, dochází snadno ke korozi, a potom je nezbytné časem takový materiál vyměnit, což však není případ hliníku. Kdykoliv použijete hliníkový profil, můžete si být jisti životností minimálně 15 až 20 let.

Vodivost hliníkových profilů je vynikající. Pro lepší konstrukci a instalaci hliníkových profilů je nezbytné zohlednit i vodivost, která se uvádí přibližně o dva roky vyšší než u mědi a mosazi. Hliník má zkrátka lepší elektrickou vodivost, ovšem i tepelná vodivost hliníkových profilů je lepší. Záleží samozřejmě i na konkrétním dodavateli a výrobním procesu.

Hliníkové profily jsou odolné a mají dlouhou životnost. Vedle toho jsou neuvěřitelně skvěle zpracovatelné. Obávat se již nemusíte o odolnost hliníkových profilů, které plánujete používat na stavbách. Firma Profimet vás dokáže uspokojit po všech stránkách, tedy precizním zpracováním i cenovou politikou.

Kde objednat hliníkové profily?

Hliníkové profily vyrábí společnost Profimet, a to lisováním z hliníku a slitin hliníku přes matrici. Ve svém produktového portfoliu má profily standardních tvarů, ale dokáže zpracovat i nestandardní objednávky. Firma má dobře dostupný sklad v Praze, kde najdete více než 500 položek skladem za příznivé ceny oproti konkurenci.