Večer v příjemné společnosti

Každý z nás občas potřebuje vypnout, zapomenout na všechno okolo sebe a užít si chvilku klidu pryč od všech starostí. Možností, jak toho dosáhnout, je mnoho, avšak vždy je potřeba myslet na to, abyste z toho vyšli s grácií.

Chcete-li si užít večer v přítomnosti pěkné slečny, samozřejmě je možné se pokusit nějakou sbalit na baru. Koček, které chodí po večerech o samotě, je však málo a nebývá to s nimi snadné. Navíc hrozí, že budou celou záležitost brát jinak než vy a rozhodně ji neuzavřou jako epizodu na jednu noc. Proto se poohlédněte raději někde jinde.

chriscarroll071158 / Pixabay

Večer v soukromí

Navštivte raději privát Praha, kde strávíte večer v soukromí. Nestane se vám, že vás na baru s cizí slečnou uvidí někdo známý, a na všechno budete mít víc klidu. Nebudete se muset krčit na barové židličce, posadíte se do pohodlného křesla a necháte se obsluhovat. Ušetříte si také námahu s trapným balením, ze kterého už jste beztak vyrostli.

Priváty v poslední době navštěvuje čím dál více lidí. Záměrně nepíšeme mužů, protože někdy přichází i ženy, občas dokonce páry společně. Dostanou to, po čem touží, a zároveň se o tom nikdo nedozví. Své služby, které nemají pouze sexuální charakter, jim poskytnou zkušené slečny. Průměrný věk pražských společnic se prý pohybuje kolem 29 let, ale drtivá většina jich je mladších. Záleží to samozřejmě na konkrétním privátu, ale v některých potkáte i výhradně slečny kolem dvacítky.

Ne každý vyhledá privát s úmyslem sexuálního potěšení. Společnice dělají často pouze doprovod do společnosti či na firemní večírek. Někdy je prostě lepší přijít s okouzlující neznámou než sám jako kůl v plotě. Výjimkou nejsou ani situace, kdy si někdo vypůjčí společnici na dovolenou, protože ležet u moře sám by byla nuda.

Diskrétní byt hned vedle Václaváku

Kdo touží po diskrétnosti, může navštívit Escort Praha hned vedle Václavského náměstí. Právě ten je příkladem privátu, kde najdete spíš mladší dívky. Ovládají minimálně jeden cizí jazyk, takže není problém si je s sebou vzít na nějakou akci či dovolenou. Velmi pěkně se však umí věnovat i zákazníkům, kteří se přijdou pobavit jen na večer. Dokážou vám zvednout náladu a vrátit chuť do života.